Херсонські веслувальники вибороли перше командне місце на чемпіонаті України

Херсонські веслувальники вибороли перше командне місце на чемпіонаті України Фото: Херсонський фаховий спортивний коледж

З 10 по 13 червня 2021 року у Ковелі відбувся відкритий чемпіонат України серед юнаків та дівчат з веслування на байдарках та каное. Команда Херсонської області посіла 1 командне місце.

Херсонські веслувальники вибороли перше командне місце на чемпіонаті УкраїниФото: Херсонський фаховий спортивний коледж

У змаганнях взяли участь 640 веслувальників з усіх регіонів України, інформує Херсонський фаховий спортивний коледж.

Результати змагань команди Херсонської області:

• Першого дня переможцями на дистанції у 1000 метрів стали: у байдарці - четвірці К4 Владислав Синегуб, Степан Батуєв, Владислав Копил, Іван Удовиченко - срібна нагорода. У байдарці - четвірці К4 Артем Кулик, Віктор Кучеренко та Захар Боков стали чемпіонами. У каное четвірці С4 спортсмени Ілля Фролов, Артем Найдьонов і Артем Трибулкін стали срібними призерами.
  • Другого дня на дистанції 500 метрів: у каное-четвірці С-4 mix Аліна Сорочан, Дар’я Ниркова, Ілля Фролов, Микита Лобов стали чемпіонами. У байдарці - четвірці К-4 Степан Батуєв, Владислав Копил, Владислав Синегуб стали срібними призерами. У байдарці - двійці К2 Артем Кулик, Віктор Кучеренко - бронзові призери. У каное - двійці С-2 друге місце у Аліни Сорочан і Дар’ї Ниркової.
  • Третього дня змагань на дистанції 200 м у каное - двійці С2 дівчата Дар’я Воробйова і Єлизавета Соломко вибороли золото. У байдарці - одиночці К1 Степан Батуєв виборов срібло. У байдарці - четвірці К-4 Артем Кулик, Захар Боков взяли друге місце. У каное - двійці C2 Аліна Сорочан і Дар'я Ниркова теж стали другими. У каное - одиночці С1 Аліна Сорочан посіла третє місце.
  • Четвертого дня на дистанції 3 000 метрів у байдарці - одиночці К-1 Микола Удовиченко став чемпіоном. У байдарці - двійці К2 дві нагороди: золото у Владислава Синегуба і Івана Удовиченка, срібло у Степана Батуєва Степана та Владислава Копила.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон