Книжковий Арсенал 2021, який не можна пропустити: на що піти та де дивитись трансляцію

Книжковий Арсенал 2021, який не можна пропустити: на що піти та де дивитись трансляцію

Книжковий Арсенал 2021, який не можна пропустити: на що піти та де дивитись трансляцію Мистецький арсенал

23 червня в Києві починається десятий "Книжковий Арсенал", на якому крім знайомства з письменниками та купівлею книг можна провести час за музичними концертами, освітніми лекціями та переглядом фільмів.

Розпочнеться фестиваль о 17:30 з церемонії відкриття та нагородження конкурсу "Найкращий книжковий дизайн – 2021". Переглянути його можна на сайті MEGOGO за посиланням – або доєднуйтесь до нашої студії прямого ефіру UA: Радіо Культура, робота якої розпочнеться 23 червня о 15:10 і триватиме до 18:00. В наступні дні студія мовитиме щодня з 10:10 до 18:00.

Література

Хоча останній рік був непростим для книжкового ринку, українські видавництва підготували вдосталь нових книжок і коміксів, на які варто звернути увагу на ярмарку: "Смерть лева Сесіла мала сенс" Олени Стяжкіної, "Пристрасть" Джанет Вінтерсон, "Чи сняться зомбі воскреслі вівці? Нейронауковий погляд на мозок зомбі" Бредлі Войтек і Тімоті Верстінен і багато інших.

Фільми

У день відкриття відбудеться показ фільму "Жінки, що грають в ігри" та дискусія про жінок і сестринство в літературі. Час: 15:00, у зоні "Лекторій".

А 24 червня о 18:00, у зоні "Кінозал" покажуть стрічку "Ульяненко. Без цензури". Це документальний фільм про лауреата Малої Шевченківської премії – Олеся Ульяненка. Дослідженням життя і творчості унікальної постаті в сучасній українській культурі, родоначальника соціального українського нуару та першого забороненого письменника у часи Незалежної України.

Також 24 червня о 19:30 в зоні "Лекторій" відбудеться презентація проєкту "Рейтинг 100 найкращих фільмів в історії України". Під час події оголосять результати опитування 70 кіноекспертів(-ок), презентують інтернет-сторінку зі списком фільмів, продемонструють фрагменти фільмів, які отримали найбільше голосів.

Лекції

Пізнавальні лекції для читачів, дизайнерів, видавців і всіх причетних до створення літературних світів. У програмі: ненаукова лекція про типографічний стиль і політику від Отара Каралашвілі (Грузія) "Читаємо по літерах", лекція про взаємодію оживлення ілюстрацій від швейцарської аніматорки Амелі Коше та велика розмова з Оксаною Забужко "Оптимізм української історії", який розповість про нашу історію, сповнену плачів, у якій ми рухаємося від поразки до поразки, плачемо та зневірюємося, але попри багато століть утисків й далі існуємо.

Що ще треба знати про Книжковий Арсенал

Куди піти на Книжковому Арсеналі з дітьми: події та майстер-класи

Синтез жанрів і розрив шаблонів. Що музичного послухати на Книжковому Арсеналі

Нова проза українських авторів. Коли і кого послухати на Книжковому Арсеналі

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше