Коронавірус не стане на заваді проведенню Олімпійських ігор у Токіо — оргкомітет

Коронавірус не стане на заваді проведенню Олімпійських ігор у Токіо — оргкомітет

Коронавірус не стане на заваді проведенню Олімпійських ігор у Токіо — оргкомітет

Поширення нового коронавірусу COVID-19 не вплине на розклад Олімпійських і Паралімпійських ігор у Токіо цього літа, запевнив керівник оргкомітету Йосіро Морі.

"Я хочу ще раз чітко заявити, що питання скасування або перенесення ігор у Токіо не розглядалося", — сказав Морі на зустрічі з Міжнародним олімпійським комітетом для обговорення підготовки, цитує інформаційне агентство Японії Kyodo News+.

Він пояснив, що організатори "працюватимуть з урядом та спокійно реагуватимуть" на будь-які складнощі, до яких може призвести коронавірус.

У свою чергу, голова координаційної комісії МОК Джон Коутс визнав, що новий коронавірус є "несподіваною проблемою" і менеджмент згодом продемонструє, що для спортсменів і тих, хто подорожує до Японії, будуть вжиті необхідні запобіжні заходи.

Олімпійські ігри в Токіо відбудуться з 24 липня до 9 серпня, Паралімпійські — з 25 серпня до 6 вересня.

Що відомо

  • Станом на 12 лютого у світі зареєстровано 45183 лабораторно підтверджених випадків нової коронавірусної інфекції (COVID-19), із них 1116 — летальні. 73,8% усіх випадків цього захворювання зафіксовано в одній провінції Китаю — Хубей.
  • У Японії зафіксовано 203 випадки інфікування, серед них — 174 у пасажирів та екіпажу круїзного корабля Diamond Princess, пришвартованого неподалік Токіо.
  • 9 лютого МЗС України підтвердило, що громадянин України на борту круїзного корабля Diamond Princes заразився на коронавірус. Його ізолювали в японській лікарні на два тижні. Згодом було підтверджено другий випадок зараження українця.
Категорії
Паралімпійський спортОлімпійський спортФормула 1MMAКіберспортІнше