11-річна спортсменка з Одеси перемогла на міжнародному турнірі з тхеквондо

11-річна спортсменка з Одеси перемогла на міжнародному турнірі з тхеквондо Пресслужба НОК в Одеській області

Вихованка одеської дитячо-юнацької школи Златослава Волосенко стала переможницею міжнародного турніру з тхеквондо серед кадетів та юніорів 3rd Multi European games, який відбувся в Болгарії. Про таке повідомили в пресслужбі Національного олімпійського комітету.

11-річна спортсменка стала першою в змаганнях серед кадетів у категорії "до 33 кг", випередивши свою сестру-близнючку Анастасію. У фінальному поєдинку сестри відмовилися битися.

На шляху до фіналу дівчата перемогли суперниць з Іспанії, Хорватії, Туреччини та Болгарії. Додамо, тренує спортсменок Віктор Подолян.

11-річна спортсменка з Одеси перемогла на міжнародному турнірі з тхеквондоПресслужба НОК в Одеській області

Як зазначили в НОК, турнір у Болгарії дав додаткову ліцензію на участь в чемпіонаті Європи серед кадетів, який відбудеться в столиці Естонії, де тепер виступатимуть обидві сестри.