Майже 500 собак стали учасниками Всеукраїнської виставки у Кропивницькому

Майже 500 собак стали учасниками Всеукраїнської виставки у Кропивницькому

Майже 500 собак стали учасниками Всеукраїнської виставки у Кропивницькому Суспільне Кропивницький

Майже 500 собак стали учасниками Всеукраїнської виставки, яка відбулася у Кропивницькому. Представили 87 порід собак з розплідників України. Вперше об’єднали різні виставки в одну, розповів Суспільному голова оргкомітету Микола Палій.

"Організовується в цьому році 18 виставка Клубу вітчизняних порід собак – це кавказьких і середньоазіатських вівчарок. Щоб ви зрозуміли, Кропивницький являється меккою по цій породі не тільки в Україні, а й у світі. У нас відбувається вперше клубна виставка джек-рассел-тер’єрів і парсон-рассел-тер’єрів".

На ринзі переможців виставки визначали серед собак породи джек-рассел-тер’єр.

"Приїхали більше 45 учасників зі всієї України. Собаки є такі, що виступають і по всьому світу. У нас є чемпіони багатьох країн, дуже достойні", – сказав президент клубу порід джек-рассел-тер’єр і парсон-рассел-тер’єр Андрій Яровий.

Перше місце посів тер’єр Фоксі. Його господарка Анастасія Боднар розповіла, Фоксі – рік, на виставку приїхали з Одеси.

"Дуже весела, файна собака, дуже активна, якій потрібно багато часу приділяти прогулянкам та тренуванням. У виставковій діяльності це також важливо".

витсавка собакСуспільне Кропивницький

На першому ринзі визначали переможців серед кавказьких вівчарок. У змаганнях беруть участь 27 собак. Експерт Валерій Береза з Києва пояснив, що оцінюють в учасників виставки.

"Оцінюється екстер’єр собак, їх поведінка, динаміка і ступінь порідності. Тут є 2-3 особи, які заслуговують на високу оцінку".

Серед кавказьких вівчарок переміг пес на кличку Бард.

"Готувалися, бігали, рингували, старалися. Треба займатися, а інакше, який би собака хороший не був, коли веде себе в рингу не так як слід, експерт все одно віддасть рингованому собаці перше місце. Це дуже поступливий собака. Вона і з дітьми грається, на людей не дуже реагує на виставці, взагалі агресивний собака, але якщо соціалізувати, займатися, то, бачите, цілком спокійний", – розповів господар кавказької вівчарки на кличку Бард з Дніпра Павло Демьянов.

На цьому ринзі під наглядом експерток змагалися 10 собак породи бігль.

"Це виставка, на якій собаки показують наскільки вони стандартні. Є параметри, які потрібно, щоб собака видержувала. Тобто, голова, стать, як вона рухається і її темперамент", – каже експертка виставки з Запоріжжя Ольга Буслав.

Тут переможцем визначили бігля на кличку Макс. Йому 10 років.

"Собака дуже слухняна, активна. Якщо ви хочете завести таку породу у себе вдома, якщо ви активна людина, то я просто рекомендую цю породу. У нас багато послідів є, його дітей по всій країні і за межами країни. І в Катарі, і в Азербайджані, і в Молдові. Так що він – самець-виробник", – сказала господарка бігля на кличку Макс з Кропивницького Ольга Ткачук.

За виставкою собак спостерігали сотня глядачів. Вадим Валєєв приїхав із міста Мала Виска. "Чудова виставка. Чудова атмосфера. Таких заходів потрібно проводити якомога більше. Чудово! Радісні обличчя, люди усміхаються, бігають, переживають за своїх вихованців і найголовніше, як вихованці стараються, щоб перемогти".

Виставка собак тривала 9 годин.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди