Потенціал сільського зеленого туризму на Житомирщині використовується на 5-10 відсотків

Потенціал сільського зеленого туризму на Житомирщині використовується на 5-10 відсотків

Марафон
Потенціал сільського зеленого туризму на Житомирщині використовується на 5-10 відсотків Суспільне Житомир

На Житомирщині зареєстровані близько 30 зелених садиб. При цьому потенціал сільського зеленого туризму області використовується на 5-10%. Основними перепонами в розвитку цього напряму в області є інформаційний та кадровий голод.

Про це 9 червня у денному етері "UA: Українське радіо "Житомирська хвиля" в рамках марафону про розвиток зеленого туризму в області розповіла завкафедри туризму Поліського національного університету Інна Нестерчук. За її словами, сільський зелений туризм приваблює людей, котрі відвідують Житомирщину, але для його розвитку потрібно інвестувати в розбудову інфраструктури та популяризувати цікаві об’єкти в сільській місцевості.

"Потенціал сільського зеленого туризму на Житомирщині наразі використовується на 5-10%. Основними проблемами є інформаційний та кадровий голод. Маю на увазі проблеми з облаштуванням зелених садиб, їх рекламою та піаром. Власникам садиб не в повному обсязі доступні іінформаційні технології. Тому про об’єкти зеленого туризму не знають користувачі туристичних послуг з інших регіонів та країн світу", – говорить Інна Нестерчук.

Потенціал сільського зеленого туризму на Житомирщині використовується на 5-10 відсотківСуспільне Житомир

Озеро в Глибочицькій громаді

У рамках етеру до спілкування долучилася турагентка та спеціалістка з подорожей Анна Кришталь, котра зазначила, що пришвидшити розвиток зеленого туризму в Україні та на Житомирщині зокрема можна за рахунок співпраці зелених садиб із туристичними агенціями.

"По-перше, ми самі повинні бути зацікавлені у тому, щоб відвідувати існуючі локації і дізнаватися про них, – каже Анна Кришталь. – Питання в тому, як про них дізнатися? Було б дуже класно, якби власники садиб зверталися до туристичних агенцій і надсилали пресанонси з описами цікавинок для туристів – чим там можна зайнятися і що оглянути. Тоді ми про це знали б і возили у садиби свої групи".

Зі словами Анни Кришталь погоджується й Інна Нестерчук. Фахівчиня відзначає, що треба провадити потужну інформаційну та рекламну політику зеленого туризму, запроваджувати цільові програми розвитку всього туризму в територіальних громадах. А ще – маркувати туристичні магніти.

Потенціал сільського зеленого туризму на Житомирщині використовується на 5-10 відсотківСуспільне Житомир

Приклад маркування

Потенціал сільського зеленого туризму на Житомирщині використовується на 5-10 відсотківСуспільне Житомир

До прикладу, у Тетерівській громаді взялися розвивати інформаційну інфраструктуру. Зокрема, спільно з обласним туристичним центром цьогоріч встановили таблички зі шрифтом Брайля та аудіогідами.

"Якщо навіть ти не взяв собі послугу екскурсійного супроводу, то, користуючися своїм гаджетом, зможеш прослухати інформацію про той чи інший об’єкт, – розповіла головна спеціалістка відділу культури та туризму Тетерівської громади Юлія Святненко. – Окрім того, на території нашої громади проходили зйомки серіалу "Слов’яни, тож, тепер багато людей приїжджають подивитися, де знімали таку природу".

Як на практиці розвивати зелений туризм Житомирщини говорили під час вечірнього ефіру на "UA: Українське радіо "Житомирська хвиля". Фахівчина з розвитку територій та інвестицій Овруцької міської ради Оксана Левківська розповіла про свій проєкт, над яким нині працює – у будинку, який дістався їй від родичів жінка планує облаштувати “Садибу шляхтича”.

"Будинок знаходиться в такому цікавому селі, яке належало околичній шляхті, де колись поселялися вільні збіднілі селяни. Хочеться зараз підкреслити цей період і те, що на території Овруччини жили такі люди. Хотілося б поновити цю історичну віху", – говорить Оксана Левківська.

Потенціал сільського зеленого туризму на Житомирщині використовується на 5-10 відсотківФото: Оксана Левківська

Майбутня "Садиба шляхтича"

Засновниця "Садиби шляхтича" каже: уже на етапі створення власної зеленої садиби довелося стикнутися з проблемами, котрі затягнули процес на тривалий час.

"В першу чергу, звісно ж, вплинула пандемія, яка заважала вирішувати певні питання, а також стикнулася з проблемами з оформленням документації, – говорить Оксана Левківська. – Якщо ти не маєш права власності на певний будиночок або він не дістався тобі в спадок, то треба все оформити документально. Мій будинок вже оформлений, земельна ділянка на стадії того, що скоро це буде власність, і потихеньку ми починаємо рухатися далі".

Зі слів Оксани, власникам садиб – і діючим, і початківцям – важливо обмінюватися досвідом і постійно оновлювати свої знання. А ще – необхідна державна підтримка.

“У нас на розвиток культури та туризму виділяється вкрай мале фінансування, – каже завідувачка сектору туризму обласного департаменту культури, молоді і спорту Анастасія Ляшевич. – Але ми маємо туристично-інформаційний центр, котрий рекомендує ті садиби, з якими ми співпрацюємо. Це те, чим ми реально можемо допомогти. Ми влаштовуємо круглі столи, обговорюємо проблеми власників садиб. Наприклад, на Малинщині власники садиби стикнулися з тим, що в лісі та біля ставка, які знаходяться поряд, люди наскидали багато сміття. Самі вони його не прибрали б, тому на допомогу прийшли студенти, котрі влаштували там екологічні пікніки”.

Наостанок етеру експертка мережі громадської організації “Зелена Житомирщина” Світлана Журавель порадила власникам садиб звертатися до їхньої організації, котра за фінансової підтримки міжнародних донорів безкоштовно розміщує інформацію про садиби на своєму сайті.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди