"Верес" розгромив "Авангард" та став чемпіоном Першої ліги з футболу

. вболівальники дивляться поєдинок у центрі Рівного, Суспільне

Рівненський "Верес" розгромив краматорський "Авангард" та достроково виборов собі чемпіонство Першої ліги. Нагадаємо, підвищення в класі та вихід в УПЛ рівняни вибороли собі ще наприкінці травня.

Матч відбувся у суботу, 5 червня, у Млинові при вщент заповненому стадіоні "Колос", супроводжувала поєдинок злива. Три голи "Верес" забив у ворота суперника ще у першому таймі.

Верес гра у Млинові
Суспільне

Перший гол стався на 8-й хвилині Ґеґедош пробив з льоту з-за меж штрафного, м'яч влучив у ногу Сергійчука та залетів у ворота.

Другий гол підопічні Юрія Вірта забили на 15-й хвилині. Дахновський прострілював у бік воріт суперника з правого флангу, від захисника "Авангарду" м'яч зрізався у власні ворота.

матч транслювали на майдані Незалежності у Рівному. Суспільне Рівне

Третій гол "Верес" розіграв на 22-й хвилині. Сергійчук та Дахновський у пас розіграли захист суперників, а останній, увірвавшись у штрафний майданчик, пробив на точність у ближній від голкіпера кут.

Четвертий гол "Верес" забив на 61-й хвилині. Дахновський у штрафному пробив у голкіпера, а Петько виявився першим на добиванні та відправив м'яч у сітку.

Суспільне Рівне

П'ятий гол після навісу із правого флангу забив супернику Шестаков – його удар головою парирувати голкіпер суперників не зміг.

На 88-й хвилині "Авангард" забив гол престижу – Павло Похитайло перекинув голкіпера рівнян. У підсумку рахунок матчу 5:1.

Після матчу команда прямує до Рівного на майдан Незалежності для святкування виходу в Прем'єр-лігу. Тут передбачений святковий концерт за участі гурту "Бумбокс".

Після матчу гравець "Вереса" Дмитро Махнєв освідчився своїй коханій. Вона сказала "так".

скрін з Верес ТВ

• Домашні матчі Прем'єр-ліги "Верес" гратиме у Луцьку на тамтешньому "Авангарді". Це станеться у випадку, якщо однойменний стадіон у Рівному до того часу не буде готовий до прийому таких поєдинків.
  • У разі виходу до Прем'єр-ліги на наступний сезон Наглядова рада футбольного клубу "Верес" ще у квітні затвердила бюджет – це 77,5 мільйонів гривень. Однак, сума може коригуватись.
  • Не маючи власної тренувальної бази, "Верес" хоче збудувати таку за кошти інвестора біля Пагорбу Слави.
  • Земельну ділянку біля Пагорба Слави архітектурна комісія Рівнеради рекомендувала виставити на аукціон. Умови для участі в земельних торгах на право оренди депутати пропонують прописати так, аби найбільші шанси на перемогу мав футбольний клуб "Верес".

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки