Ігри у Луцьку, бюджет і назва латиницею: про що говорила Наглядова рада ФК "Верес" з Рівного

Ігри у Луцьку, бюджет і назва латиницею: про що говорила Наглядова рада ФК "Верес" з Рівного

Ігри у Луцьку, бюджет і назва латиницею: про що говорила Наглядова рада ФК "Верес" з Рівного Суспільне Рівне

Якщо рівненський футбольний клуб "Верес" вийде з Першої у Прем'єр-лігу, то домашні матчі гратиме у Луцьку на тамтешньому "Авангарді". Це станеться у випадку, якщо однойменний стадіон у Рівному до того часу не буде готовий до прийому таких поєдинків. На засіданні Наглядової ради клубу 23 квітня оголосили, що клуб отримав остаточні підтвердження щодо ігор саме на Волині у разі підвищення в статусі.

У разі виходу до Прем'єр-ліги на наступний сезон Нагалядова рада футбольного клубу "Верес" затвердила бюджет – це 77,5 мільйонів гривень. Затвердити бюджет з детально розписаними видатковою та дохідною частинами планують у червні, коли стане зрозуміло, чи здобув рівненський "Верес" путівку до еліти вітчизняного футболу.

Крім того, члени Наглядової ради доручили генеральному директору Антону Назаруку розробити положення про акціонерне опитування. Саме через такий механізм у клубі, як розповів його президент Іван Надєїн, планують приймати деякі суперечливі рішення, долучивши до опитування акціонерів.

Одне з перших опитувань планують присвятити новій клубній емблемі. Щодо оголошення конкурсу на нову емблему, то це питання з порядку денного зняли. При цьому учасники засідання прийняли рішення замінити напис "Верес" на нинішній емблемі з кирилиці на латиницю, щоб уникнути неправильного прочитання закордоном.

Що відомо

  • "Верес" є лідером Першої ліги чемпіонату України і має шанси на вихід до Прем'єр-ліги. Тренується команда на стадіоні НУВГП у Рівному та у Здолбунові. Домашні матчі через відсутність у Рівному відповідного стадіону команда третій сезон проводить у Млинові.
  • Не маючи власної тренувальної бази, "Верес" хоче збудувати таку за кошти інвестора біля Пагорбу Слави.
  • Земельну ділянку біля Пагорба Слави архітектурна комісія Рівнеради рекомендувала виставити на аукціон. Умови для участі в земельних торгах на право оренди депутати пропонують прописати так, аби найбільші шанси на перемогу мав футбольний клуб "Верес".
  • На сайті президента з'явилась петиція щодо добудови рівненського "Авангарду". Рівнянин просить включити об'єкт у програму "Велике будівництво", аби добудувати стадіон швидше та глядачам не довелось вболівати за команду деінде.

Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів