У центрі Києва відкриють безплатний кінотеатр просто неба

У центрі Києва відкриють безплатний кінотеатр просто неба

У центрі Києва відкриють безплатний кінотеатр просто неба

З 25 червня до 25 серпня в Києві біля пам'ятника Тарасу Шевченку відкриється кінотеатр "Кіновернісаж просто неба", де показуватимуть українське кіно. Фільми показуватимуть щодня і безплатно – відкриття майданчика присвячено 30-ій річниці Незалежності України.

"Цей проєкт ставить за мету промоцію українського кіно серед українського глядача та показує українські картини останніх років. Часто картини представляють „зірки“ та ключові персони української сучасної історії", — розповідають організатори виданню "Вечірній Київ".

Торік в кінотеатрі показували стрічки Зази Буадзе ("Позивний Бандерас" і "Червоний"), Тимура Ященка ("Черкаси"), Ахтема Сеітаблаєва ("Кіборги"), Олега Сенцова ("Гамер"), Володимира Тихого ("Наші котики") та інших.

Яким фільмом відкриють сезон показів, поки що невідомо. Серед стрічок будуть ті, що виходили в прокат торік, зокрема: "Фортеця Хаджибей", "Мати Апостолів", "Безславні кріпаки". Також заплановані документальні фільми – "Людина з табуретом", "Поїзд: Київ-Війна" та інші.

Протягом першого місяця "Вернісаж" буде працювати з 21:00, а в серпні – з 20:00. Захід другий рік поспіль організовує кінокомпанія Up Ua Studio за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше