До китайського університету зарахували студентку, яка є штучним інтелектом

До китайського університету зарахували студентку, яка є штучним інтелектом

До китайського університету зарахували студентку, яка є штучним інтелектом

Китайський університет зарахував на факультет інформатики віртуальну студентку Хуа Чжібінь, яка є штучним інтелектом. Вона має здатність до роздумів та творчі здібності.

Хуа Чжібінь розпочала навчання у вівторок і зосередиться на курсах, пов'язаних з технологіями та даними.

За словами Тан Цзе, професора інформатики та одного з викладачів незвичної студентки, Хуа вже вміє писати вірші, малювати і навіть може похвалитися музичним талантом. Також вона має здатність до роздумів та емоцій, що відрізняє її від інших віртуальних персонажів.

Як передає видання Sixth Tone, викладач сподівається, що вже наступного року її штучний інтелект досягне когнітивного рівня 12-річної дитини.

"Хуа Чжибін не замінить студентів, але збагатить університетське життя, сприятиме тіснішому контакту між людьми та штучним інтелектом. Вона може взаємодіяти та виконувати творчу роботу, а з часом може стати ще більш схожою на людину", – вважає один із її творців Пенг Шуан.

Китайський уряд має великі амбіції щодо розвитку сектору штучного інтелекту. Вони очікують на великий прорив у цій технології вже до 2025 року. Чиновники сподіваються, що штучний інтелект стане рушійною силою в економічній трансформації країни та модернізації її промислових можливостей.

Читайте також

Штучний інтелект написав нові пісні Курта Кобейна та Емі Вайнхаус

Штучний інтелект навчився у справжніх піаністів і тепер може зіграти будь-яку мелодію 3D-руками

Штучний інтелект написав першу п'єсу про кохання, самотність та секс

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад