Оновлено

У Дніпрі, на стадіоні "Дніпро-Арена", 3 червня відбувся товариський матч Україна – Північна Ірландія.

Як повідомляють журналісти Суспільного, Україна виграла з рахунком 1:0. Таким чином, українська збірна здобула третю перемогу над командою Північної Ірландії в історії.

Для збірної України це перша перемога у 2021 році.

Товариський матч Україна – Північна Ірландія відбувся в Дніпрі: Україна перемогла з рахунком 1:0Суспільне Дніпро

Що цьому передувало

Запускати вболівальників на стадіон почали трохи пізніше за прогнозовані 19:00.

УЄФА розраховує на велику підтримку жителів Дніпра у контрольній зустрічі до підготовки до Євро-2020, адже на місцях для вболівальників розклали картонки з кольорами національного прапора.

О 20-ій годині національні команди почали тренуватися перед початком матчу. Станом на 20:50 стадіон був наповнений трохи менш ніж на половину.

Після гімнів обох країн матч розпочався рівно о 21:00.

На 10-ій хвилині першого тайму Олександр Зубков №20 забив головою м'яч у ворота суперників.

О 22-ій годині розпочався другий тайм. Його продовжили на 3 хвилини. Рахунок не змінився.

• 3 червня у Дніпро прибула національна збірна України з футболу для підготовки до перенесеного Євро-2020. Останнього разу до Дніпра команда Андрія Шевченка приїздила у вересні 2019 року. Тоді жовто-сині зустрічалися у товариському матчі зі збірною Нігерії.
  • Минулого разу збірні України та Північної Ірландії зустрічалися на полях Франції під час Євро-2016. До речі, тоді саме під дощем команда з Північної Ірландії перемогла Україну.
  • Взагалі за свою історію збірні зустрічалися п’ять разів: за Україною – дві перемоги, за Північною Ірландією – одна. Ще дві зустрічі закінчилися нічиєю.