У Кропивницькому перевіряють сертифікаційні роботи ЗНО з англійської мови

У Кропивницькому перевіряють сертифікаційні роботи ЗНО з англійської мови

У Кропивницькому перевіряють сертифікаційні роботи ЗНО з англійської мови Суспільне: Кропивницький

У Кропивницькому перевіряють сертифікаційні роботи зовнішнього незалежного оцінювання із англійської мови. Це письмове завдання учасників тестування, які не може перевірити комп’ютер – розповіла координатора в Кропивницькому Юлія Задубняк. Отримали 7299 робіт.

Юлія Задубняк розповідає: отримали 4 контейнери. Вони всі опломбовані. Є відомість, в якій зазначена кількість пакетів, в яких зберігаються роботи.

Після відкриття пакету, куратор перевіряє кількість робіт і роздає екзаменаторам. Роботи закодовані, екзаменатори на знають звідки і чиї вони.

“ЗНО з англійської мови складається з чотирьох частин: читання і аудіювання, використання мови і письмо. Ми перевіряємо письмо. Учні мали написати листа другові, в якому повинні були розказати про свій улюблений предмет, вчителя, чим зацікавив їх саме вчитель до вивчення цього предмету. Як ці знання впливають на подальше життя, кар’єру” .

Максимальний бал за письмову роботу – 14. Кожен екзаменатор пройшов інструктаж з перевірки робіт.

"Є критерії, за якими оцінюємо: в листі має бути три комунікативних ситуації. Це зв’язність і логічність побудови тексту, це відповідність неофіційному листу, ну і, звісно, граматика і лексика, тобто 7 критеріїв. За кожен із критеріїв можуть отримати 2 бали".

Перевіряють роботи на базі кропивницької школи №6. Тут працюють 58 екзаменаторів з англійської мови – це вчителі вищої категорії, методисти та кандидати педагогічних наук.

“Кожного року все менше і менше так званих пустих робіт, які не написані взагалі. Це означає, що дітей все таки вчать писати листи, спонукають писати, щоб отримати бали. Є, звісно, слабкі листи, але кожного року великих і гарних за якістю, все-таки більше”, – розповіла старша екзаменаторка Ірина Чернишенко.

Роботи перевіряють третій день. За вісім годин робочого дня один екзаменатор перевіряє до 30 робіт.

“Були різні роботи, ставили 14 балів за дуже гарні роботи, були, на жаль, не написані роботи. Тому ми змушені були ставити нулі. Були, що писали про щось інше, зовсім не стосовно цієї теми, ми повинні також це оцінити і ставити нулі, тому що робота не відповідала комунікативним завданням”,– говорить екзаменаторка Ольга Денчик.

Перевірку письмових робіт з англійської мови мають закінчити 4 червня.

За три дні із понад 7 тисяч робіт екзаменатори перевірили 4360 робіт.

Що відомо

Зовнішнє оцінювання знань з англійської мови відбулося 25 травня. Всього на тестування зареєструвались дві тисячі 324 людей з Кіровоградської області. З них 301 не прийшов.

Читайте також

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди