Українці найгірше оцінюють діяльність влади у сфері тарифів та боротьби з корупцією

Українці найгірше оцінюють діяльність влади у сфері тарифів та боротьби з корупцією

Опитування
Українці найгірше оцінюють діяльність влади у сфері тарифів та боротьби з корупцією УНІАН

Українці оцінили, якою мірою влада справляється з вирішенням проблем в окремих сферах. Найгіршими стали рівень цін і тарифів, а також боротьба з корупцією.

За даними опитування Центру Разумкова, респондентам пропонувалося оцінити старання влади за шкалою від 1 до 5, де "1" означає "зовсім не справляється", а "5"означає "дуже добре справляється".

"Ці оцінки виявилися невисокими — найвищі з них не перевищують 2,9 бала (так оцінюють дії влади із забезпечення свободи слова і зміцнення обороноздатності країни", зазначили соціологи.

Відносно високо у порівнянні з іншими сферами оцінюється також діяльність влади стосовно забезпечення демократії (2,8 бала), забезпечення міжнаціональної злагоди у суспільстві, забезпечення прав і свобод громадян, покращення міжнародного іміджу України, зовнішньополітична діяльність (дії влади у цих сферах оцінена громадянами 2,7 балами).

Дії влади у сфері освіти і її протидія поширенню коронавірусної інфекції, здійснення заходів із запобігання її негативним наслідкам оцінюється 2,5 балами, забезпечення стабільності в суспільстві — 2,3 балами, діяльність у сферах дотримання законності державними службовцями, оплати праці, охорони здоров’я, соціального захисту (соціальних виплат, допомоги, субсидій) — 2,2 балами, у сферах пенсійного забезпечення, покращення економічного становища країни — 2,1 балами, підвищення рівня добробуту громадян — 2,0 балами), зменшення впливу олігархів — 1,9 балами, боротьби з корупцією — 1,8 балами. І найнижче оцінюється те, як влада справляється з вирішенням проблеми рівня цін і тарифів (1,6 балами).

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 21 по 26 травня 2021 року методом інтерв’ю "обличчям до обличчя" за місцем проживання респондентів. Було опитано 2017 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Що відомо

  • Понад половина українців оцінює економічну ситуацію в Україні як погану. Також вони вважають, що у найближчі три місяці ситуація не зміниться.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди