Естонія позбудеться більшості карантинних обмежень з середини червня

Естонія позбудеться більшості карантинних обмежень з середини червня

Естонія позбудеться більшості карантинних обмежень з середини червня
AP

Більшість нинішніх карантинних обмежень в Естонії будуть зняті з 14 червня, однак протягом літа Естонія не буде звільнена від усіх обмежень.

Як повідомляє естонське видання ERR, про це заявив міністр охорони здоров'я і праці Танел Кийко.

Так, наприкінці травня рівень зараження знизився на понад 40%, що є найшвидшим зниженням за всю другу хвилю в Естонії, тож з середини червня влада хоче цілком відновити внутрішній туризм, культурні заходи, торгівлю, роботу кафе та ресторанів, однак під час відвідування публічних місць потрібно буде дотримуватися дистанції.

Також залишиться рекомендація носити маску у приміщеннях, вимога самоізоляції при прибутті з країни з великою захворюваністю чи новими штамами COVID-19 і обмеження на кількість учасників масових заходів (до 600 в приміщенні й до 1000 на відкритому повітрі), однак це обмеження може коригуватися, якщо організатор вирішить протестувати присутніх чи вони будуть вакцинованими. Також залишиться чинним обмеження на театральні вистави та публічні заходи, які повинні завершуватися не пізніше ніж опівночі, але влітку, коли рівень зараження ще більше знизиться, вони, ймовірно, будуть скасовані.

Раніше стало відомо, що уряд Естонії з 14 червня дозволить участь у масових заходах для осіб, які отримали "цифровий сертифікат". Його можуть отримати громадяни, які вже перехворіли на коронавірусну хворобу COVID-19, отримали щеплення від неї, або які мають негативний тест.

Читайте також: ЄС відкрив кордони для вакцинованих туристів. Що це означає для українців

Що відомо

  • Уряд Естонії розподілив по дві багаторазові маски серед громадян, які живуть на прожитковий мінімум. Загалом влада планувала роздати 40 тисяч масок.

Читайте також

У травні сім країн ЄС почали тестувати COVID-паспорти

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок