Про майбутнє української освіти — сьогодні на UA: Радіо Культура

Про майбутнє української освіти — сьогодні на UA: Радіо Культура

Про майбутнє української освіти — сьогодні на UA: Радіо Культура

Протягом двох днів — 31 травня та 1 червня — в ефірі UA: Радіо Культура можна почути цікаві та важливі розмови про стан і перспективи української освіти й науки. Ведучі говорять з експертами наживо, а також записують інтерв'ю у виїзній студії, що працює цими днями на форумі "Україна 30. Освіта та наука".

Про кібербезпеку, онлайн-навчання та розвиток технологій — розмова з Олександром Федієнком, заступником голови комітету ВРУ з питань цифрової трансформації. Послухати запис програми можна за посиланням.

Про те, як дистанційна форма навчання вплинула на якість освіти, а також про критерії якісної шкільної освіти в Україні і світі — з Русланом Гураком, головою Державної служби якості освіти України. Послухати запис програми можна за посиланням.

Про дистанційне навчання і ЗНО, а також про запровадження національної платформи можливостей EdWay — з Вадимом Карандієм, директором Українського інституту розвитку освіти. Послухати запис програми можна за посиланням.

О 17:10 у програмі "Імператив" — про те, як сьогодні має виглядати освіта у галузі IT та чому для IT-спеціалістів надзвичайно важливі гуманітарні дисципліни. Гість програми Єгор Стадний, віцепрезидент Київської школи економіки.

О 22:00, а також 1 червня о 9:30 — про унікальний кровоспинний препарат від наших науковців та потенціал українських вчених говоритиме Володимир Чернишенко, доктор біологічних наук, заступник директора інституту біохімії НАН України.

О 23:00, а також 1 червня о 8:40 — про те, чи може бути математика мистецтвом та як допомогти дітям полюбити математику? Гостя — Катерина Терлецька, докторка фізико-математичних наук, старша наукова співробітниця ІПММС НАН України.

UA: Радіо Культура — головний осередок культурного життя країни в радіопросторі. У Києві мовить на хвилі 97,6 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням. Усі канали Суспільного радіо можна слухати також в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше