ЗНО з математики складали в 11 пунктах в Ужгороді

ЗНО з математики складали в 11 пунктах в Ужгороді

ЗНО з математики складали в 11 пунктах в Ужгороді Суспільне Закарпаття

ЗНО з математики складали сьогодні в 57 пунктах на Закарпатті. Зареєструвалися понад 12 тисяч людей. Про це повідомила уповноважена від Івано-Франківського центру оцінювання якості освіти Вероніка Маюрник. Скільки було відсутніх і чи були порушення, поки назвати не можуть. В Ужгороді ЗНО складали в 11 пунктах. У 12-й школі тестування з математики мали писати 225 учасників.

Євген Рушинець зараз вчиться на третьому курсі в коледжі. Планує вступити у виш.

"Буду поступати у Львівський політех на комп’ютерну інженерію. Я буду вступати через диплом молодшого спеціаліста, тому там нема бюджетної форми. Я дивився на сайті в них: середній бал для вступу – близько 150. Думаю, краще напишу", — розповів Євген Рушинець.

ЗНО з математики складали в 11 пунктах в УжгородіСуспільне Закарпаття

Для тестування в 12-й школі підготували 15 аудиторій, розповіла відповідальна за пункт тестування Ярина Харіна. Учасників почали впускати близько 10-ї. Всім вимірювали температуру.

"У нашому пункті сьогодні складають саме профільний рівень. Різниця саме у часі. Стандарт – 180 хвилин для виконання роботи відводиться, для профільного рівня – 210. Учасник зовнішнього незалежного оцінювання має мати при собі документ, який засвідчує особу і на який було проведено реєстрацію. Має мати обов’язково сертифікат і запрошення-перепустку", — розповіла Ярина Харіна.

ЗНО з математики складали в 11 пунктах в УжгородіСуспільне Закарпаття

Цього року тестування з математики складали на двох рівнях: стандарт та профільному. Перший складають ті випускники, яким для вступу до вишів не потрібна математика. Тобто це ДПА у формі ЗНО. У бланку були завдання для перевірки базових знань. За цей тест учасник отримує оцінку за 12-бальною шкалою. Другий рівень складають ті, кому цей предмет для вступу потрібний. Тут були завдання поглибленого рівня, а оцінку учасник отримує за 12-ти та 200-бальною системами. Євгенія Огирчак щойно вийшла із пункту тестування.

Євгенія розповіла: "Були й легкі завдання і складні. Були завдання за 5 клас – елементарні, щоб набрати прохідний бал. Потім були складніші — це вже був профільний рівень. Від 32 були вже складні завдання. Я думала, математика мені легко піде, але… як виявилося, ні".

За словами Ярини Харіної, із 225 зареєстрованих учасників не прийшли 36. Порушень під час тестування на пункті не було.

Читайте також: Уроки під час останнього дзвоника: в 11-й школі Ужгорода завершили навчальний рік
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди