Сезон купання в Дніпрі: коли і які пляжі відкриють

Сезон купання в Дніпрі: коли і які пляжі відкриють

Сезон купання в Дніпрі: коли і які пляжі відкриють
Фото: Суспільне. Дніпро

1 червня в Дніпрі стартує офіційний пляжний сезон: відкриваються пляжі в парку Сагайдак, на житломасиві Придніпровський та на Монастирському острові. Про це на пресконференції в інформаційному центрі «Наше місто» розповіли посадовці міськради та представник рятувальної служби.

Як зазначив начальник відділу утримання парку Сагайдак Роман Мироненко, на пляжах в парку Сагайдак та житломасиві Придніпровський уже встановили пости рятувальників і медпункт. Під час цьогорічного кувального сезону там збережуться карантинні обмеження. Про них розповідатимуть спеціальні інформаційні табло.

Директор КП «Дирекції територій і об'єктів рекреації» департаменту парків та рекреації міськради Вадим Галицький розповів, що пляж на Монастирському острові чекатиме відвідувачів із 1 червня. Він також готовий до роботи, запевнив посадовець.

«Пляж на острові - офіційний кандидат на «блакитний прапор» – міжнародну нагороду, яку необхідно підтверджувати щороку. Якщо до кінця року всі високі вимоги й стандарти для отримання «блакитного прапора» виконають, то наступного літа наш пляж увійде в міжнародний перелік пляжів», – сказав він.

Фахівець Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Андрій Волошин нагадав, що купатися можна, але тільки в призначених для цього місцях. Рятувальники планують 3-4 рази в тиждень обходити стихійні місця купання і пояснювати містянам небезпеку, сказав він.

Що відомо

  • З початку року у Дніпрі через нещасні випадки на воді загинуло троє людей, вісьмох вдалося врятувати. За той самий період минулого року загинула одна людина, двох врятували.

Читайте також

  • Вінницькі пляжі готують до відкриття
  • У Дніпрі тренувалися надавати допомогу людям, з якими трапилося нещастя на воді
  • Водолази перевіряють дно: у Чернігові готуються до відкриття пляжу «Золотий берег»

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок