Яка середня тривалість життя в Україні. Дані Держстату

Яка середня тривалість життя в Україні. Дані Держстату

Яка середня тривалість життя в Україні. Дані Держстату
. УНІАН

За останні 30 років тривалість життя в Україні зросла. Водночас за статистикою, жінки живуть довше за чоловіків.

Як повідомляє Державна служба статистики, для чоловіків середня тривалість склала 66 років, а для жінок 76 років. Середня очікувана тривалість життя в Україні у 2019 році склала 72,01 років.

За даними відомства, у 1990 році середня тривалість життя склала 70 років: 65 — для чоловіків і 74 — для жінок.

Читайте також: Розробила методику довголіття й вчить інших бути здоровими. 87-річна Галина Горяна. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Також повідомляється, що за останні 30 років населення України скоротилося майже на 10 млн осіб. У 1990 році в Україні було 51 556,5 тисяч постійних жителів, у 2020 році — 41 732,8 тисяча.

Що відомо

  • На сьогодні населення світу складає майже 7,8 мільярдів людей. Проте, за прогнозами ООН, до 2050 року кількість людей у світі складе 9,7 мільярдів осіб, а до кінця століття досягне позначки в 11 мільярдів.
  • Дослідники з кількох наукових установ Європи та США виявили, що заможні люди залишаються здоровими майже на десятиліття довше, ніж бідні.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок