Вчені з'ясували, як фінансовий стан впливає на тривалість життя

Вчені з'ясували, як фінансовий стан впливає на тривалість життя

Вчені з'ясували, як фінансовий стан впливає на тривалість життя
. https://musclerepairshop.com/

Дослідники з кількох наукових установ Європи та США виявили, що заможні люди залишаються здоровими майже на десятиліття довше, ніж бідні.

Як повідомляє CNN, вчені проаналізували дані про більш ніж 25 000 людей старше 50 років. Вони шукали чинники, які могли би передбачити, як довго вони прожили, перш ніж їхнє життя почало ускладнюватися через вік.

Як з'ясувалось, існує кореляція між моментом початку цих проблем та фінансовим станом людини — багатші люди мали у своєму розпорядженні додаткові 8-9 років, перш ніж починали відчувати труднощі.

Після 50-річного віку найзаможніші чоловіки могли розраховувати на ще 31 рік здорового життя порівняно з найменш забезпеченими, які могли очікувати лише на 22-23 здорові роки.

"Хоча тривалість життя є поширеним показником здоров'я, якість життя в міру дорослішання також має вирішальне значення", — розповіла провідна авторка дослідження та спеціалістка з охорони здоров'я в Університетському коледжі Лондона Паола Занінотто.

"Вимірявши тривалість здорового життя, ми можемо отримати оцінку кількості років, проведених у сприятливому стані здоров'я чи без втрати працездатності", — додала дослідниця.

На початок