Мати загиблого Дениса Чаленка вважає причетним до смерті сина нардепа Дубіля

Мати загиблого Дениса Чаленка вважає причетним до смерті сина нардепа Дубіля

Мати загиблого Дениса Чаленка вважає причетним до смерті сина нардепа Дубіля
ФОТО: Суспільне Чернігів

Мати загиблого Дениса Чаленка, Світлана, сказала, що у її сина був конфлікт із молодшим сином народного депутата від ВО «Батьківщина» Валерія Дубіля. Про це жінка повідомила в інтерв’ю програмі Суспільного «Сьогодні. Головне».

З її слів, про конфлікт син говорив за три тижні до смерті. Нібито, коли родина була в центрі Прилук біля міської ради і чекала закордонний паспорт, то Денис показав на групу підлітків та сказав, що, якщо б не було поряд мами, то вони б до нього «дорвалися».

«Отой малий, крутий, вже до мене доривався. То я його попустив при всіх», – розповіла про слова свого сина Світлана Чаленко.

«Також у той час, розповідали, приїхав у місто старший син Валерія Дубіля. А він десь навчається в якомусь училищі, можливо, військовому. Моя думка, що молодший брат пожалівся старшому, і вони хотіли помститися та заставити мого сина просити пробачення», – каже Світлана Чаленко.

Валерій Дубіль телефоном сказав Суспільному, що його старший син у той час був в Америці, а молодший рідко буває у Прилуках, з Денисом знайомий не був.

«Ні мої діти, ні будь-хто з моїх родичів не має абсолютно ніякого відношення до загибелі Дениса Чаленка. Мої діти його навіть не бачили, не знають і не зустрічалися. Мало того, молодший син, Ілля, він – рідкий гість в Прилуках, буває там раз на 3-4 місяці, на півроку. А старший син, Іван, в цей час був взагалі в Штатах, і це легко перевірити».

Зі слів Дубіля, впливу на цю ситуацію він не має. А в тому факті, що його прізвище з’явилося у справі про загибель Дениса Чаленка, вбачає політичні мотиви.

«Мені дуже прикро, неймовірно боляче, що зараз цю тему намагаються перевести в політичне русло. До цього часу не було жодних звинувачень в сторону моєї родини щодо цієї справи. Але в Прилуках на сьогодні – політична криза. І я лише можу припустити, що деякі в такий спосіб намагаються вплинути на мене».

Хто чинить політичну розправу – не говорить, доки не володіє 100% інформації. Каже, нині радиться з адвокатами щодо захисту честі та гідності своєї родини.

Світлана Чаленко каже, що останнім часом їй погрожують.

«Мені телефонують з невідомих номерів. І жінки, і чоловіки. Номери пробити не можна. Кажуть, щоб закривала справу. «Ходи і оглядайся. Бережи своїх доньок». Востаннє мені погрожували місяць назад. Після того як 19 травня закрили справу, погроз ще не було».

На її думку, погрожують ті, хто зацікавлений, щоб справа була закрита.

«Поліції я говорила, що мені погрожують. Але ніхто не реагував», – сказала Світлана Чаленко.

Нагадаємо,14-річного Дениса знайшли мертвим на залізничній колії у Прилуках у жовтні 2019 року. Перша версія поліції - хлопця збив потяг. Батьки підлітка тоді були незадоволені проведенням слідства, під стінами Прилуцького відділу поліції пройшли акції протесту. Потім озвучили ще одну версію слідства, що хлопця вбили і залишили на колії. В рамках справи провели ряд експертиз і слідчих експериментів. Віктор Чаленко припускає, що висновок експертів міг стати причиною кваліфікації справи як нещасного випадку.

Кримінальне провадження про загибель 14-річного Дениса Чаленка із Прилук закрили. 19 травня родина отримала листа з повідомленням про це. Його смерть вважають нещасним випадком. Батьки хлопця у нещасний випадок не вірять і готуються оскаржувати постанову про закриття кримінального провадження в суді.

Детальніше справу про загибель Дениса Чаленка у Прилуках говорили в ефірі програми "Сьогодні. Головне" з адвокатом родини.

Читайте також:

Кримінальне провадження про загибель Дениса Чаленка із Прилук закрили

На початок