"Динамо" та "Шахтар" відкриють сезон в українському футболі. Коли він розпочнеться

"Динамо" та "Шахтар" відкриють сезон в українському футболі. Коли він розпочнеться

"Динамо" та "Шахтар" відкриють сезон в українському футболі. Коли він розпочнеться ФК "Динамо"

В УПЛ визначилися з орієнтовними датами початку сезону.

Сезон 2021/22 в українському футболі планують розпочати 24 липня. Про це повідомив виконавчий директор УПЛ Євген Дикий у коментарі Fanday.net.

Першим поєдинком нового сезону має стати матч за Суперкубок України між "Динамо" та "Шахтарем", після чого на наступний день, 25 липня, планують розпочати розіграш чемпіонату.

За словами Дикого, проєкт рішення має бути затверджений Виконавчим комітетом організації. Однак із базовими датами початку сезону вже визначилися.

"На даний момент сформовано проєкт рішення від клубів, який перебуває на етапі затвердження Виконавчим комітетом. Базова дата початку сезону - 24 липня. Саме тоді відбудеться матч за Суперкубок України. Вже наступного дня, 25 липня, розпочнеться чемпіонат. Виключення стосуватиметься лише учасників Суперкубка, Динамо та Шахтаря. Поєдинки першого туру за участю цих команд будуть перенесені після консультації з самими клубами", - зазначив Дикий.

Щодо місця проведення поєдинку за Суперкубок, то із остаточним місцем в організації поки що не визначилися. У 2020 році матч за Суперкубок відбувся в Києві на НСК "Олімпійський".

"Розглядається декілька варіантів. У пріоритеті - Одеса та Київ. Фінально узгодимо локацію з учасниками матчу".

Також Дикий звернув на особливості нового сезону в українському футболі. Клуби мають заявити жіночі команди на новий сезон, а ось молодіжного чемпіонату України більше не буде.

Читайте також: В Україні відмовилися від чемпіонату U21. Як це вплине на структуру українського футболу

Виконавчий директор УПЛ зазначив, що клуби виконують необхідні умови для того, щоб отримати атестат на наступний сезон, і з цим не має бути проблем.

"Наразі триває процедура атестації футбольних клубів. Наявність жіночої команди - це обов’язкова умова для отримання атестату на наступний сезон. За моєю інформацією усі клуби виконують необхідні вимоги, які висуваються до цього критерію".

Що відомо

  • Сезон 2020/21 розпочався 21 липня 2020-го матчами "Олімпік" - "Динамо" та "Шахтар" - "Колос" у першому турі УПЛ, після чого 25 липня був зіграний поєдинок за Суперкубок між "Шахтарем" і "Динамо".
  • У сезоні 2021/22 виступить 16 команд. Вони зіграють 30 турів у форматі двох кіл.
  • Склад учасників УПЛ мають поповнити три команди з Першої ліги. Однак поки що жодна із них не гарантувала собі участі в новому сезоні Прем'єр-ліги.
  • Усі три внутрішніх трофеї сезону 2020/21 здобуло "Динамо".
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу