Спорстмени з Одещини завоювали 31 медаль на чемпіонаті з карате

Спорстмени з Одещини завоювали 31 медаль на чемпіонаті з карате Facebook/Odessa Karate Federation

Спортсмени Одеської обласної федерації карате завоювали 31 медаль на чемпіонаті України серед кадетів, юніорів та молоді, який відбувся в Києві. Про таке повідомили у пресслужбі НОК Одеської області.

Там розповіли, що спорстмени вибороли дев'ять золотих, вісім срібних та 14 бронзових медалей. Одеську область на змаганнях представляли каратисти з 11 клубів.

Чемпіонами України стали Галина Запорожченко (ката, молодь), Віталій Метеленко (ката, кадети), Віктор Дарієнко (ката, юніори), Олександр Інютін (куміте, юніори, 76 кг), Юлія Палашевська (молодь, 50 кг), Аріадна Панчук (юніори, 53 кг), Олександр Задорожний (юніори, 68 кг), Давид Яновський (юніори, 61 кг) та Олена Павловська (куміте, +68 кг, молодь).

Збірна Одеської області завоювала 31 медаль на чемпіонаті з каратеПресслужба НОК в Одеській області

На п'єдесталі чемпіонату України три спортсмени з Одеській області - на першому місці Віталій Метеленко, на 3-й - Денис Навроцький та Гліб Соколов

У підсумку збірна Одеської області посіла 2-е місце в командному заліку.

Спорстмени з Одещини завоювали 31 медаль на чемпіонаті з каратеПресслужба НОК в Одеській області

На п'єдесталі чемпіонату України дві спортсменки збірної Одеської області: на першому місці - Аріадна Панчук, на другій - Наталія Осадчук

31 спортсмен, який став призером, пройшов перший етап відбору на чемпіонат Європи серед молоді, юніорів і кадетів, додали в пресслужбі НОК. Заключний відбір відбудеться на етапі молодіжної ліги в хорватському місті Порек (2-4 липня).