"Ми просто четвірка друзів, які грають улюблену музику", — гурт Måneskin про перемогу на Євробаченні

"Ми просто четвірка друзів, які грають улюблену музику", — гурт Måneskin про перемогу на Євробаченні

"Ми просто четвірка друзів, які грають улюблену музику", — гурт Måneskin про перемогу на Євробаченні
maneskinofficial

Італійський гурт Måneskin дав першу пресконференцію у якості переможців Євробачення-2021. Вони зізналися, що їхньою улюбленою піснею конкурсу став Shum від українського гурту Go_A, та анонсували турне

Гурт Måneskin існує з 2016 року. Його утворили вокаліст Даміано Давид, басистка Вікторія Де Анджеліс, гітарист Томас Раджі і барабанщик Ітан Торчі, які знайомі ще зі школи.

"Ми просто четвірка друзів, які грають улюблену музику. Вся наша важка праця нарешті отримала сенс", — прокоментував свою перемогу на конкурсі соліст гурт Доміано.

Музиканти наполегливо працювали задля цієї перемоги, і сьогодні вночі отримали бажаний результат. Після голосування журі вони були лише на четвертому місці, але підтримка глядачів забезпечила їм перемогу над Францією, яка отримала усього на 25 балів менше.

"Ми приїхали сюди не перемагати — ми приїхали ділилися своєю музикою. Євробачення — це величезна і важлива платформа", — сказала ще одна учасниця колективу, бас-гітаристка Вікторія. — Хтось повинен стати останнім, але навіть попри це, насамперед, варто думати про обмін музикою зі світом. ".

Вона також додала, що для гурту було важливо кинути виклик гендерним стереотипам:

"Людям варто стати більш відкритими і припинити судити інших".

Музиканти розповіли, що збираються відсвяткувати перемогу на конкурсі стрибком в річку, а також зізналися, що їм сподобалося бути частиною "бульбашки" під назвою Євробачення.

"Це одне з найбільш дружніх середовищ за всю історію нашу музичну кар'єру", — сказали музиканти та додали, що їхньою улюбленою піснею цього року став Shum гурту Go_A з України, який посів 5 місце.

Чого чекати від музикантів далі? Måneskin підтвердили, що в грудні у них розпочнеться новий тур, та сказали, що найближчим часом не будуть брати участь в музичних змаганнях. За їхніми плечима вже такі великі конкурси як X-Factor, фестиваль в Сан-Ремо та Євробачення, тому вони вирішили поки що поставити крапку.

"Це занадто тривожно", — сказав Даміано та додав, що ця перемога надзвичайно важлива для них у часи, коли їхня країна серйозно постраждала від пандемії.

Тепер Євробачення-2022 відбудеться в Італії. Це лише третя перемога країни за всю історію конкурсу.

Читайте також

Про що співають переможці Євробачення-2021 — гурт Måneskin

Нулі журі контрастували з високими балами глядачів: реакція соцмереж на фінал "Євробачення"

Як виступила п'ятірка найкращих учасників "Євробачення"

На початок