Як виступила п'ятірка найкращих учасників "Євробачення"

Як виступила п'ятірка найкращих учасників "Євробачення"

Як виступила п'ятірка найкращих учасників "Євробачення"
eurovision.tv

Переможцем цьогорічного "Євробачення" стала Італія. Україна посіла п'яте місце, але стала другою за результатами глядацького голосування. Розповідаємо, як виступила п'ятірка найкращих учасників конкурсу.

Сьогодні вночі в Роттердамі завершився пісенний конкурс "Євробачення-2021". Визначення переможців відбувалося в два етапи — голосування професійних журі-країн учасників та глядацьке голосування. За сумарними результатами ТОП-5 виглядає наступним чином.

Перше місце — Італія

Італійський гурт "Måneskin" переміг з піснею "Zitti E Buoni", яка перекладається як "Замовкни та поводься добре". Вони набрали 524 бали. Музиканти від початку були лідерами за ставками букмекерів. І цього разу ті не помилилися.

Італія перемогла на "Євробаченні" втретє в історії. Наступного року саме вони прийматимуть конкурс.

Гурт "Måneskin" у 2016 році створили вокаліст Даміано Давид, басистка Вікторія Де Анджеліс, гітарист Томас Раджі і барабанщик Ітан Торчіо, які разом навчалися в школі. Поїхати на конкурс їм дозволила перемога на музичному фестивалі в Сан-Ремо.

Друге місце — Франція

Тендітна Барбара Праві вийшла на сцену з піснею власного авторства Voilà у жанрі французький шансон.

Лірична пісня, яка нагадує про Париж часів Едіт Піаф, отримала високу оцінку глядачів та журі. У підсумку співачка набрала 499 балів.

Третє місце — Швейцарія

Музикант Gjon’s Tears (справжнє ім'я Гьон Мухарремай) з піснею Tout l'Univers був лідером на думку професійного журі, тому ведучі до останньої секунди тримали інтригу, чи вдасться йому обійти Італію.

Проте глядачі голосували за нього менш активно. У підсумку представник Швейцарії став лише третім.

Четверте місце — Ісландія

Ісландія — це єдина країна, учасники якої цього року не змогли наживо заспівати на сцені конкурсу. У Роттердамі двоє учасників гурту "Daði og Gagnamagnið" отримали позитивний тест на ковід, тому їм довелося самоізолюватися в готельному номері.

Під час другого півфіналу та фіналу показали запис їхньої пісні "10 Years".

П'яте місце — Україна

Український гурт Go_A з піснею "Shum" став п'ятим на цьогорічному конкурсі. Сумарно вони набрали 364 бали.

Попри шалену підтримку аудиторії — за результатами глядацького голосування Україна посіла друге місце — професійні журі європейських країн цього разу були не дуже прихильні до наших учасників. Максимальну кількість балів нам віддала лише одна країна — Литва.

Найнижчий результат у фіналі цьогорічного конкурсу показала Великобританія. Джеймс Ньюмен (до речі, брат відомого співака Джона Ньюмена) з піснею "Embers" набрав нуль балів від журі та нуль балів від глядачів.

Ознайомитися з підсумковими результами всіх країн можна у загальній таблиці.

Як виступила п'ятірка найкращих учасників "Євробачення"

Читайте також:

Переможцем Євробачення-2021 став рок-гурт "Måneskin" з Італії

Хто така Нікі де Ягер — бьюті-діва та перша трансгендерна ведуча в історії "Євробачення"

Від дитячого хору до Євробачення: життєвий шлях солістки гурту "Go_A". СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Вибір редакції

На початок