ФК "Альянс" з Сумщини зіграв внічию з рівненським "Вересом"

. "Рівне вечірнє"

У виїзному матчі 27-го туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги "Альянс" з Липової Долини у Рівному грав проти місцевого "Вересу".

Липоводолинці вели у рахунку після першого тайму. Голами відзначилися Руслан Пісний на 21-ій хвилині гри і Костянтин Ярошенко — на 28-ій.

Після відпочинку "Верес" наздогнав "Альянс". Голи — на рахунку ексгравця охтирського "Нафтовика" Геннадія Пасіча та Михайла Шестакова). Команда вийшла уперед: відзначився Сергій Петько.

Однак оформити дострокове чемпіонство "Верес" не зумів: на 88-мій хвилині Ярошенко оформив дубль. 3:3 — результат цього матчу. У турнірній таблиці "Альянс" піднявся на шосте місце і має нині 44 очки після 27 ігор.

• У Сумах триває чемпіонат України зі стронгмену серед аматорів.
  • Сумські легкоатлети взяли медалі на юніорському чемпіонаті.
  • Сумські команди зіграли на чемпіонаті України з хокею на траві.
  • Сумчани поборються за звання чемпіона України з пляжного волейболу.
  • Сумський ветеран АТО узяв перше місце з пауерліфтингу у національному відборі “Ігри Воїнів”.
  • У Сумах завершився чемпіонат України з хокею на траві серед юнацьких команд.