Сумські легкоатлети взяли медалі на юніорському чемпіонаті

Сумські легкоатлети взяли медалі на юніорському чемпіонаті apeldoorn.nieuws.nl

Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів стартував у Львові. Участь у змаганнях беруть і спортсмени Сумщини, які у перший день чемпіонату вибороли п’ять медалей (дві золоті, одну срібну та дві бронзові).

Бронзову нагороду у спортивній ходьбі на дистанції 10 000 метрів серед юніорок виборола Софія Криловецька. У бігові на дистанції 400 метрів серед юніорів золото здобув Андрій Нечипоренко. На стометрівці у юніорок третьою фінішувала Діана Гончаренко.

Сумська команда юніорок у складі Валентини Авраменко, Анжеліки Рачковської, Анни Мельник та Діани Гончаренко здобула срібну медаль в естафеті 4х100 метрів. Сумські юнаки – Руслан Клочко, Владислав Наталуха, Денис Босенко та Максим Штакін – в естафеті показали найкращий час.

На другий день сумчани здобули ще п’ять медалей (дві золоті, одну срібну і дві бронзові). У спортивній ходьбі на дистанції 10 000 метрів у юніорів Микола Рущак показав "срібний" час, а Єгор Шелест – "бронзовий". На двохсотметрівці у юніорок Діана Гончаренко показала третій час. В естафеті 4х400 метрів юніори (Максим Романов, Кірілл Кошаренко, Нікіта Аверлюков, Андрій Нечипоренко) та юніорки Валентина Авраменко, Анжеліка Рачковська, Анна Мельник, Діана Гончаренко) показали найкращий час і здобули золоті медалі. Серед семиборок Лариса Голубовська посіла четверте місце.

• Сумські команди зіграли на чемпіонаті України з хокею на траві.
  • Сумчани поборються за звання чемпіона України з пляжного волейболу.
  • Сумський ветеран АТО узяв перше місце з пауерліфтингу у національному відборі “Ігри Воїнів”.
  • У Сумах завершився чемпіонат України з хокею на траві серед юнацьких команд.