Українки Геращенко й Магучіх завоювали перше-друге місце на турнірі зі стрибків у висоту в Німеччині AP

Ірина Геращенко виграла змагання, Ярослава Магучіх - друга.

Європейський легкоатлетичний літній сезон 2021 року поступово набирає оберти. За два дні до старту дебютного етапу Діамантової ліги, у німецькому Дессау відбувся міжнародний турнір Anhalt-2021 (23-й щорічний легкоатлетичний старт).

У Дессау серед інших змагалися дві українки: стрибунки у висоту Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко. Для обох - це був перший старт літнього сезону. На останньому змаганні в приміщенні (зимовий сезон) українки фінішували першою-другою: Магучіх стала чемпіонкою Європи, Геращенко - виграла "срібло".

У Дессау українки помінялися місцями: перемогла Ірина, Ярослава - взяла "срібло". І результати були далекими від тих, що спортсменки показували на Євро у приміщенні.

Змагання у Дессау стали першою зустріччю між Ярославою Магучіх та росіянкою Марією Ласіцкене з моменту чемпіонату світу-2019. Однак жодна з них не змогла виграти старт.

Ласіцкене взяла з першої спроби 1.80 метра, але потім тричі не брала планку на висоті 1.87 метра - росіянка не потрапила навіть у топ-6 найкращих з таким результатом.

Ярослава Магучіх розпочала змагання з планки на висоті 1.84 метра, взяла її з другої спроби, після чого впевнено стрибнула 1.87 метра - та пропустила наступну висоту. На позначці 1.92 метра у Магучіх виникли великі проблеми: взяла з третьої спроби (і планка захиталася).

А наступну висоту - 1.94 метра - Ярослава не взяла з жодної з трьох спроб. На цій ж висоті припинила змагатися Ірина Геращенко, але вона стала переможницею завдяки меншій кількості використаних спроб.

У Геращенко були серйозні проблеми на 1.87 та 1.90 метра - двічі брала з третьої спроби, однак 1.92 метра Ірина змогла взяти з першого стрибка, завдяки чому і виграла перший міжнародий старт сезону.

Українки Ірина Геращенко та Ярослава Магучіх зайняли перше-друге місце на подіумі, а третьою стала швейцарка Саломея Ланг.