"Верес" достроково гарантував собі вихід в УПЛ

"Верес" достроково гарантував собі вихід в УПЛ

"Верес" достроково гарантував собі вихід в УПЛ НК "Верес"

Клуб із Рівного вже точно фінішує у топ-3 Першої ліги.

Рівненський "Верес" став першим клубом з Першої ліги, який гарантував собі підвищення у класі та в наступному сезоні виступатиме в УПЛ. За умови того, що отримає сертифікат на участь в чемпіонаті.

"Верес" за кілька турів до кінця сезону Першої ліги став недосяжним для усіх клубів, що йдуть нижче третього місця. А оскільки в УПЛ виходять три команди - "Верес" точно буде однією з них.

За три тури до кінця чемпіонату "Верес" випередив "Агробізнес" (четверте місце) на 8 очок. Першим в матчі 28-го туру грав саме "Агробізнес", у домашньому матчі приймав "ВПК-Агро".

Для того, щоб відтермінувати вихід "Вереса" в УПЛ, "Агробізнесу" потрібно було обов'язково перемагати. Але команда не змогла цього зробити - програла з рахунком 1:2. Цього достатньо "Вересу" для виходу в УПЛ.

Водночас, "Верес" поки ще не гарантував собі "золото" Першої ліги. Перевага рівнян над "Чорноморцем", що йде на другій позиції складає чотири очки.

Турнірна таблиця Першої ліги (боротьба за вихід в УПЛ)

  1. "Верес" - 59 (27)
  2. "Чорноморець" - 55 (27)
  3. "Металіст 1925" - 53 (27)
  4. "Агробізнес" - 51 (28)

Чи можуть "Верес" не допустити в УПЛ?

"Верес" гарантував собі право на участь в УПЛ за спортивним принципом. Однак це не означає, що рівненська команда вже точно виступить у Прем'єр-лізі у наступному сезоні.

Перед початком кожного сезону футбольні клуби проходять процес атестації, який є юридичною умовою для отримання права грати в УПЛ. Якщо "Верес" його отримає, то зможе грати у чемпіонаті Україні.

Чи грав колись "Верес" в УПЛ?

Це третій в історії вихід рівненської команди у вищий дивізіон чемпіонату України. У 1992 році "Верес" здобув "золото" Першої ліги і потрапив у вищу лігу, відігравши три сезони.

Також команда потрапила в УПЛ за підсумками сезону 2016/17 Першої ліги. Хоча команда фінішувала на третій позиції (за регламентом право на участь в УПЛ здобували чемпіон та віце-чемпіон), але "Десна", яка фінішувала другою, не отримала атестат на участь в українській Прем'єр-лізі, "Верес" вийшов у вищу лігу.

Однак після сезону 2017/18 "Верес" опинився у Другій лізі. Хоча команда із Рівного фінішувала на шостій позиції, після сезону відбулося "злиття" "Вереса" із ФК "Львів", унаслідок чого команди "обмінялися" місцями: "Львів" із Другої ліги потрапив в УПЛ, а "Верес" - понизився у класі.

Що відомо

Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - Джошуа