На Тернопільщині розпочали ЗНО

На Тернопільщині розпочали ЗНО

На Тернопільщині розпочали ЗНО

На Тернопільщині розпочали зовнішнє незалежне оцінювання. Сьогодні учасники складали іспит з хімії. Про це розповів відповідальний за ЗНО в області Юрій Шайнюк.

Серед тих, хто прийшов на тестування з хімії – студентка медичного коледжу Марія Падальчук. Дівчина каже, готувалася до ЗНО з хімії рік. Розповідає, що взяла з собою на тестування:

"Ручки, паспорт, запрошення, анкету. Я взагалі не хвилююся, знаю, що все пройде добре. Я готувалася і тому не переживаю".

До пункту тестування учасники заходили у захисних масках, проходили температурний скринінг та дезінфікували руки розповів відповідальний за тестовий пункт, що знаходиться у Тернопільській загально-освітній школі №13 Руслан Вавричук:

"ЗНО проводиться відповідно до вимог чинних документів, які затверджені Міністерством охорони здоров’я. Сьогодні у нас працюють 13 аудиторій. В 12 аудиторіях 14 учасників, а в 13 аудиторії -13 учасників".

Юрій Шайнюк каже, під час тестування з хімії в області порушень не виявили. За його словами, на іспит прийшли 80% учасників з тих, які реєструвалися:

"Ми маємо таке застереження, що частина відсутня за поважними причинами, але їм буде надана можливість впродовж трьох днів з дня проведення тестування зареєструватися на додаткову сесію і пройти це тестування згідно графіку. Це кінець червня – початок липня цього року".

За словами Юрія Шайнюка, для ЗНО на Тернопільщині облаштували 45 пунктів. Наступне тестування – з іноземних мов, а це французька, німецька та іспанська, відбудеться 24 травня, а ЗНО з англійської – 25 травня. Загалом, в області на ЗНО цьогоріч зареєструвалися понад 10 тисяч абітурієнтів.

Що відомо

На початок