Google сплатив мільйон гривень штрафу на вимогу АМКУ

Google сплатив мільйон гривень штрафу на вимогу АМКУ

Google сплатив мільйон гривень штрафу на вимогу АМКУ

Американська технологічна компанія Google сплатила мільйон гривень штраф на вимогу Антимонопольного комітету України.

"ТОВ "Гугл" сплатило 1 мільйон гривень штрафу за неподання у встановлений строк інформації на вимогу державного уповноваженого Антимонопольного комітету України. Ця інформація була необхідна Комітету для розслідування за заявою фізичної особи-підприємця щодо блокування його облікового запису у додатку "Google Мій бізнес", — повідомили у пресслужбі АМКУ.

Як зазначили у відомстві, рішення про накладання штрафу комітет ухвалив 2 квітня 2021 року, оскільки Google не надав затребувану інформацію понад рік, що "унеможливило повний і всебічний розгляд Комітетом заяви про порушення законодавства про захист економічної конкуренції".

Що відомо

  • Антимонопольний комітет України оштрафував компанію Google на 1 млн гривень штрафу за несвоєчасне подання інформації, яка стосувалася розслідування за заявою фізичної особи-підприємця щодо блокування його облікового запису у додатку "Google Мій бізнес".
  • 17 лютого Верховна рада у першому читанні підтримала законопроєкт №3911 щодо оподаткування іноземних інтернет-ресурсів, які демонструють рекламу українським користувачам і працюють на території України.
  • Застосунок Google Maps почне направляти водіїв маршрутами, за якими їх автівки генеруватимуть найнижчі викиди вуглецю.
  • З 1 вересня працівники технологічної компанії Google повернуться на роботу в офісі. Охочі повернутися з віддаленої роботи раніше, зможуть це зробити вже з травня.
На початок