Google повертає працівників на роботу в офіс

Google повертає працівників на роботу в офіс

Google повертає працівників на роботу в офіс
Фото: АР

З 1 вересня працівники технологічної компанії Google матимуть повернутися на роботу в офісі.

Охочі повернутися з віддаленої роботи раніше, зможуть це зробити вже з травня, передає ВВС.

У компанії розраховують, що з вересня працівники будуть в офісі щонайменше три дні на тиждень, а працювати вдома більше 14 днів на рік зможуть тільки працівники, які подадуть відповідні заявки на віддалену роботу. За "виняткових обставин" персоналу можуть дозволити не ходити в офіс протягом 12 місяців.

Компанія радить працівникам зробити щеплення проти Covid-19, але це не обов'язково для повернення на робоче місце.

На відміну від Google інші техногіганти, враховуючи ситуацію із поширенням коронавірусу, вирішили змінити підходи до роботи. Так, Twitter допустив, що дозволить співробітникам постійно працювати з дому, а низка інших компаній розглядає "гібридні" можливості із поєднанням роботи в офісі та вдома. Facebook планує почати відкривати офіси у Кремнієвій долині вже з травня, однак керівництво компанії сумнівається, що до вересня туди повернеться хоча б половина людей.

Що відомо

  • Застосунок Google Maps почне направляти водіїв маршрутами, за якими їх автівки генеруватимуть найнижчі викиди вуглецю.
  • 14 грудня стався глобальний збій у роботі сервісів Google по всьому світу. В українському сегменті Goole, зокрема, спостерігалися перебої в роботі пошти Gmail, Youtube, хмари Google Drive, Google Docs, карт Google Maps.
  • Згодом сервіси відновили свою роботу. У компанії повідомили, що збій стався через проблеми з квотою внутрішнього сховища.

Читайте також

Які фільми та книжки найчастіше гуглили українці у 2020 році

Вибір редакції

На початок