Баскетбольний клуб "Тернопіль" завершив дебютний сезон у Суперлізі

Баскетбольний клуб "Тернопіль" завершив дебютний сезон у Суперлізі FBU

Баскетбольний клуб "Тернопіль" програв "Запоріжжю" 68:75. Про це повідомив тренер тернополян Дмитро Забірченко.

За його словами, це був третій матч чвертьфінальної серії плей-оф серед команд Суперліги.

У першому періоді БК "Запоріжжя" переміг із рахунком 14:17. Друга чверть завершилася премогою тернополян – 19:15. В третьому періоді запоріжці перемогли з рахунком 18:22, у четвертому – 17:21.

Баскетбольний клуб "Тернопіль" завершив дебютний сезон у СуперлізіFBU

Забірченко каже, у цьому сезоні баскетбольний клуб "Тернопіль" тричі перемагав "Запоріжжя" та три рази перемагали запоріжці. Після цієї перемоги БК "Запоріжжя" вийшов в півфінал плей-оф.