БК "Запоріжжя" виграв другий домашній матч проти БК "Тернопіль"

БК "Запоріжжя" виграв другий домашній матч проти БК "Тернопіль" ФБУ

Баскетбольний клуб "Запоріжжя" вдруге переміг БК "Тернопіль" із рахунком 72:70. Про це повідомив тренер тернополян Дмитро Забірченко.

За його словами, це був чвертьфінальний поєдинок у серії плей-офф команд Суперліги.

У першому періоді запоріжці перемогли з рахунком 24:19. Друга чверть завершилась перемогою теж БК "Запоріжжя" із рахунком 23:17. В третьому періоді перемогли тернополяни – 10:12. У четвертій чверті перемогли гравці БК "Запоріжжя" – 21:18.

У цьому сезоні баскетбольний клуб "Тернопіль" тричі перемагав "Запоріжжя" та два рази перемагали запоріжці. Зараз баскетбольний клуб "Тернопіль" на 5 місці в турнірній таблиці з 24 перемогами і 16 поразками. "Запоріжжя" на 4 місці. У команди 26 перемог і 14 програшів.

19 травня відбудеться третій матч чвертьфінальної серії плей-оф, БК "Тернопіль" зіграє із "Запоріжжям".