У США бейсболісту влучили м'ячем у голову зі швидкістю 150 км/год: відео

У США бейсболісту влучили м'ячем у голову зі швидкістю 150 км/год: відео

У США бейсболісту влучили м'ячем у голову зі швидкістю 150 км/год: відео AP

Від влучання перелякався навіть гравець команди суперника.

Гравець "Нью-Йорк Метс" Кевін Піллар отримав м'ячем у голову під час матчу проти "Атланти Брейвс" у американській бейсбольній лізі.

"Метс" лідирували в рахунку 1:0 перед сьомим іннінгом. Відбивати у складі "Нью-Йорка" мав саме Піллар, проти нього "Брейвс" виставили пітчера Джейкоба Вебба.

Вебб намагався вибити Піллара з гри. Проте замість того, щоб заробити страйк супернику, пітчер "Брейвс" схибив і влучив саме у гравця "Метс", після чого той одразу ж упав на газон.

М'яч після кидка Вебба влучив прямо в обличчя Піллару. За статистичними даними, швидкість, з якою пітчер "Брейвс" кинув м'яча, склала 94 милі на годину (151 км/год).

Що відбулося далі?

Попри те, що Піллар упав на газон, він зміг самостійно підвестися. М'яч після кидка Вебба влучив гравцеві "Метс" у ніс.

ПілларAP

Водночас, решта присутніх на полі були шоковані влучанням м'яча у голову Піллару. У тому числі і сам Вебб, який схопився за голову та присів від шоку - тренерський штаб "Брейвс" змінив його і на поле він більше не виходив.

Щодо Піллара, то бейсболіст "Метс" зміг покинути межі поля. Після цього офіційні особи матчу впродовж деякого часу прибирали кров з газону, яка з'явилася після влучання м'яча в ніс бейсболістові.

Піллара у підсумку доставили до лікарні, де пройшов медогляд. Однак потім він повідомив у Twitter, що з ним усе в порядку.

"Дякую всім, хто за мене турбувався! Це був страшний момент, але зі мною все у порядку", - написав гравець "Метс".

Що відомо

  • Матч між "Метс" та "Брейвс" закінчився перемогою команди з Нью-Йорка - 3:1.
  • Це другий інцидент із влучанням м'яча під час матчу "Метс" за місяць. Наприкінці квітня гравець "Метс" Франціско Ліндор влучив м'ячем у голову 62-річному судді.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - Джошуа