У США арбітру влучили в голову м'ячем на швидкості 150 км/год під час бейсбольного матчу: відео

У США арбітру влучили в голову м'ячем на швидкості 150 км/год під час бейсбольного матчу: відео

У США арбітру влучили в голову м'ячем на швидкості 150 км/год під час бейсбольного матчу: відео AP

Продовжити гру він не зміг.

62-річний суддя в американському бейсболі Джеррі Лейн постраждав під час матчу між "Бостон Ред Сокс" та "Нью-Йорк Метс" у регулярному чемпіонаті. М'яч, кинутий одним із гравців, влучив йому в голову.

Травму Лейн отримав у третьому іннінгу поєдинку. Гравець "Метс" Франціско Ліндор намагався вибити бейсболіста "Ред Сокс" Ніка Піветту.

Лейн під час подач Ліндора стояв за кетчером Крістіаном Васкесом. Саме він мав зловити м'яча за умов, якщо Піветта по ньому не влучив або ж проігнорував удар. Однак гравець "Ред Сокс" не влучив, а кетчер його не зловив - через це м'яч, який летів зі швидкістю 150 км/год, потрапив у голову арбітру.

Після влучання м'яча 62-річний арбітр ледь не впав на поле. Допомогли йому Піветта та Васкес - гравці "Ред Сокс" та "Метс" підхопили Лейна та тримали його, у той час, коли він намагався прийти до тями.

Сприяв зменшенню сили удару м'яча шолом, який був у арбітра під час подачі. Одразу після влучання Лейн його зняв, а йому почали надавати допомогу.

"Він сказав, що у нього крутиться в голові. Було страшно", - зазначив після гри Васкес.

Через інцидент матч між "Ред Сокс" та "Метс" було призупинено майже на 10 хвилин. Цього часу вистачило для того, щоб вивести суддю за межі поля, а також підготувати запасного арбітра для участі в гру.

Що відомо

  • Матч між "Метс" та "Ред Сокс" закінчився мінімальною перемогою команди з Бостона - 1:0.
  • Лейн не вперше отримає таку травму в бейсбольній лізі. В 2008 році він отримав струс мозку внаслідок влучання м'яча під час матчу, крім того, арбітр зазнав кількох травм після влучання битою.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів