Українець Редкач подав апеляцію на поразку через "удар в пах". Він вимагає дискваліфікації суперника

Українець Редкач подав апеляцію на поразку через "удар в пах". Він вимагає дискваліфікації суперника

Українець Редкач подав апеляцію на поразку через "удар в пах". Він вимагає дискваліфікації суперника BoxingNews

Іван хоче переглянути результат бою.

Український боксер Іван Редкач (23-6-1, 18 KO) подав апеляцію в боксерську комісію штату Джорджія на результат поєдинку проти Реджиса Прогрейса (26-1, 21 KO). Про це журналісту The Athletic Майку Коппенгеру повідомив менеджер американського боксера.

Бій між Редкачем та Прогрейсом відбувався у ніч на неділю, 18 квітня. Він закінчився достроково: у шостому раунді українець опинився на настилі, заявивши, що суперник ударив його в пах.

Дивіться також: Українець Редкач програв бій після "удару в пах". Та повтор показав, що удар був у корпус: відео

Суддя зупинив бій на кілька хвилин, але Редкач не був готовий до продовження поєдинку. Відповідно, бій було завершено рішенням суддів. А за два дні боксерська комісія поєдинку переглянула рішення щодо його результату: змінили на технічний нокаут.

Апеляцією Іван Редкач хоче досягти ще одного перегляду результату бою: українець хоче, аби суперника дискваліфікували за удар нижче пояса, адже він не міг продовжувати. Тобто у разі задоволення апеляції Редкача, результат бою зміниться з перемоги Прогрейса технічним нокаутом на перемогу Редкача через дискваліфікацію суперника.

"Це максимально дивно, хіба він не бачив повтору?", - так відреагував на апеляцію українця менеджер Прогрейса Сем Катковські. Розглянути апеляцію Івана Редкача комісія штату Джорджія має у четвер, 20 травня.

Що відбулося в кінці бою Редкач - Прогрейс

Ось цей "удар в пах" став причиною зупинки бою.

Розширене відео кінцівки бою та останнього удару Прогрейса.

З рингу Івана Редкача виносили на ношах. На момент зупинки поєдинку за записками суддів українець розгромно поступався: 54-60, 54-60, 54-59.

Поразка від Прогрейса - друга поспіль для Редкача та шоста усього в кар'єрі. Остання перемога українця - 1 червня 2019 року, майже два роки тому.

Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу