Українець Редкач програв бій після "удару в пах". Та повтор показав, що удар був у корпус: відео

Українець Редкач програв бій після "удару в пах". Та повтор показав, що удар був у корпус: відео

Українця вивезли з рингу на ношах.

Український боксер Іван Редкач (23-6-1, 18 KO) зазнав шостої поразки у своїй професійній кар'єрі. 35-річний Редкач програв технічним рішенням суддів у бою проти ексчемпіона світу Реджіса Прогрейса (26-1, 21 KO).

Бій Редкача проти Прогрейса проходив у рамках вечора боксу компанії Triller Fight Club, він був одним з двох головних у запланованій програмі. Боксери мали провести 10-раундовий поєдинок.

Однак бій не пройшов і половини дистанції. У п'ятому раунді Прогрейс наніс удар по Редкачу, українець упав на канвас, заявивши, що отримав удар у пах. Суддя призупинив бій, але Іван не піднявся на ноги навіть за кілька хвилин. Відповідно, бій було завершено достроково - рішенням суддів.

Що відбулося у момент удару та одразу після нього?

Упродовж перших раундів Прогрейс контролював ситуацію в ринзі, рухався краще за українця і провів кілька небезпечних атак. А у п'ятому раунді одна з комбінаційних атак Реджіса завершилася ударом в бік українця.

Редкач одразу упав, схопився за пах та заявив, що отримав заборонений удар в пахову ділянку. За правилами, у разі удару в пах у боксера є п'ять хвилин, аби піднятися на ноги та продовжити бій. Однак Іван Редкач цього не зробив - він залишився лежати на рингу.

На повторі удару Прогрейса помітно, що удар американця влучив у лівий бік українця, а не в пахову зону.

Редкач - Прогрейс: відео вирішального удару

Розширене відео кінцівки бою:

Зрештою, Редкача винесли з рингу на ношах. Оскільки бій не було продовжено, перемогу отримав Прогрейс за оцінками суддів. На момент зупинки їх записки були наступними: 60-54, 60-54, 59-54.

Як Редкача вивозили на ношах з рингсайду:

Що було далі

  • Спортсмени та люди, які стежили за вечором боксу, висміяли дії Івана Редкача наприкінці бою. Зокрема, баскетболіст Деміан Ліллард, закцентував увагу на тому, що в бою був присутній повтор і можна було побачити, куди влучив Прогрейс.
  • Для Івана - це друга поразка поспіль та шоста усього в кар'єрі. Остання його перемога - 1 червня 2019 року, майже два роки тому.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаТрансляція ЧС з футзалу