Одеська спортсменка візьме участь у чемпіонаті світу з вітрильного спорту

Одеська спортсменка візьме участь у чемпіонаті світу з вітрильного спорту Фото: Одеська міська рада

Аліна Шаповалова зайняла перше місце на всеукраїнському турнірі "Кубок Азовського моря", що відбувся у Бердянську, та успішно пройшла відбір для участі в чемпіонаті світу з вітрильного спорту. Про таке повідомили у пресслужбі Одеської міськради.

Шаповалова завоювала золоту медаль серед дівчат у класі "ОптимістГоночна одномісна яхта". Завдяки перемозі спортсменка з Одеси пройшла відбір на участь у чемпіонаті світу, який відбудеться у липні в Португалії. До турніру Шаповалову підготував тренер-викладач Олексій Каплунов.

Одеська спортсменка візьме участь у чемпіонаті світу з вітрильного спортуФото: Одеська міська рада

Зазначимо, змагання "Кубок Азовського моря" проходили з 28 квітня до 2 травня у Бердянську у чотирьох різних класах: "Оптиміст", "Лазер 4.7", "Лазер-радіал", "Кадет". У турнірі взяли участь 90 спортсменів з різних міст України, з них 13 з Одещини.