Одеські баскетболісти стали переможцями Всеукраїнської юнацької ліги

Одеські баскетболісти стали переможцями Всеукраїнської юнацької ліги omr.gov.ua

Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву імені Бориса Літвака вибороли перемогу в фіналі Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед юнаків 2005 року народження. Про таке повідомили в пресслужбі Одеської міської ради.

Там розповіли, що одесити перемогли своїх суперників з команди Дніпра (76:73), Южного (85:78) та чемпіонів минулого сезону й господарів майданчика – баскетболістів Харкова (87:84).

Одеські спортсмени стали переможцями Всеукраїнської юнацької баскетбольної лігиomr.gov.ua

Друге місце посіли баскетболісти з Дніпра, третє – спорстмени з Харкова, зазначили в пресслужбі Одеської міської федерації баскетболу.

Також за підсумками змагань визнали кращих гравців. Ними стали: вихованець Ярослав Іванов (СДЮСШОР імені Литвака, Одеса), Кирил Неамцу (ЮДЮСШ, Южне), Микита Коротченко (СДЮСШОР-5, Дніпро), Рустам Ібрагімов та Максим Ульченко (обидва – КДЮСШ-2, Харків).

Найціннішим гравцем турніру (MVP) визнали одесита Артема Данича.