Важкоатлетки з Кіровоградщини стали призерками Чемпіонату України

Важкоатлетки з Кіровоградщини стали призерками Чемпіонату України Фото Миколи Колтакова / Facebook Федерації важкої атлетики України

Жіноча команда Кіровоградської області виборола третє командне місце на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років. Про це розповів тренер спортсменок В’ячеслав Жуков. Змагання з 11 по 16 травня відбувалися у Дніпрі.

Область представляли Поліна Кононченко, Ірина Марфула, Вікторія Петрова, Дар’я Шестель, Дар’я Мещерякова, Анна Конякіна та Христина Дудніченко.

Спортсменки з Кіровоградської області вибороли 11 медалей в особистому заліку.

Окремо вели підрахунок результатів у ривку, поштовху і рахували сумарну взяту вагу. Таким чином, розігрували три нагороди в кожній ваговій категорії.

У кого скільки нагород

• Дар’я Шестель (вагова категорія до 64 кг) – три ”золота” з результатом 165 кг (75 кг у ривку + 90 кг у поштовху – ред.);
  • Ірина Марфула (вагова категорія до 71 кг) – три ”золота” з результатом 167 кг (77+90);
  • Христина Дудніченко (вагова категорія понад 81 кг) – три ”срібла” з результатом 155 кг (65+90);
  • Анна Конякіна (вагова категорія до 76 кг) – дві ”бронзи” з результатом 155 кг (70+85).
Важкоатлетки з Кіровоградщини стали призерками Чемпіонату УкраїниФото Миколи Колтакова / Facebook Федерації важкої атлетики України

Дар’я Шестель, Анна Конякіна, Христина Дудніченко та Ірина Марфула

Перше і друге командні місця у змаганні дівчат вибороли спортсменки з Луганської та Донецької областей, відповідно.

У змаганні юнаків, у ваговій категорії до 55 кг кропивничани Микола Пятишев здобув дві бронзових нагороди в особистому заліку. Його результат – 174 кг (78 кг – у ривку і 96 кг – у поштовху).