Перейти до основного змісту
Китайські повії прикидаються іноземками через спалах коронавірусу

Китайські повії прикидаються іноземками через спалах коронавірусу

Китайські повії прикидаються іноземками через спалах коронавірусу
.

Працівниці секс-індустрії з Китаю, що займаються роботою за межами рідної країни, почали приховувати свою національність через падіння попиту з боку потенційних клієнтів на тлі епідемії коронавірусу.

Зокрема, через епідемію секс-працівниці почали видавати себе за жінок іншої національності - зокрема, японок, кореянок чи просто "азійок".

"Я більше не кажу про те, що я китаянка, і я пропоную велику знижку, але клієнти уникають нас, ніби ми вірус", - наводить NZ Herald слова однієї з китаянок, що працює у Новій Зеландії. Жінка пожалілася, що їй довелося відредагувати свою анкету у кількох онлайн-каталогах.

Не дивлячись на те, що секс-працівниця знизила вартість своїх послуг зі 180 до 90 доларів, за останні два тижні її прибуток впав більш, ніж на 50 відсотків.

"Бізнес знаходиться в занепаді, і ще ніколи не було так погано", - розповіла жінка. Хоча протягом останніх восьми років вона мешкає у Нової Зеландії і за цей час жодного разу не відвідувала Китай, жінка стверджує, що клієнти "не відрізняють її від тих, хто щойно прибув з Уханю".

Активістка за права секс-працівниць Кетрін Хілі зі Спілки повій Нової Зеландії заявила, що для її колег у країні настали важкі часи.

"Ми турбуємось через можливість для людей як уникнути вірусу, так і вижити у фінансовому сенсі", - говорить Хілі.

Відома працівниця секс-індустрії Ліза Льюїс повідомила, що стала приділяти більше уваги заходам з безпеки та перевіряти клієнтів. Зокрема, вона не дозволяє їм робити замовлення, якщо ті мають кашель, біль у горлі або симптоми застуди і грипу. Крім того, всі її клієнти змушені мити руки після контакту з грошима.

"Перед роботою я відправляю їх до душу, де залишаю для них попередньо придбане мило, щоб бути впевненою, що дотримуються всі заходи гігієни. Крім того, я не цілую клієнтів", - розповіла Льюїс. За її словами, їй шкода китайських секс-працівниць, оскільки багато хто з них народився у Новій Зеландії і ніколи не був на історичній батьківщині.

У 2003 році в Новій Зеландії прийняли закон, згідно з яким в секс-індустрії дозволяється працювати лише громадянам Нової Зеландії та резидентам.

Що відомо:

  • Коронавірусна інфекція спалахнула у Китаї наприкінці 2019 року. Станом на 6 лютого кількість інфікованих перевищіла 28 тисяч осіб, від хвороби померло 565 людей, одужало 1153 особи.
  • 1 лютого була зафіксована перша смерть від коронавірусу за межами Китаю. 44-річний житель міста Ухань, яке є епіцентром спалаху вірусу, помер на Філіппінах.
  • 30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила надзвичайний стан після того, як було зафіксовано більше 8 тисяч випадків коронавірусу у світі.
  • У МОЗ кажуть, що наразі в Україні не зафіксовано зараження коронавірусом, але готові лікувати його в разі потреби. А пасажирам, які прилітають з Китаю, мірятимуть температуру тіла.
  • Прикордонна, митна та Держпродспоживслужба України посилили заходи безпеки в аеропортах і пунктах пропуску на кордоні задля виявлення та попередження випадків захворювання на коронавірус.
  • Авіакомпанія МАУ 4 лютого повідомила, що останнім рейсом забрала понад 200 українців з Китаю та призупинила польоти до цієї країни через епідемію коронавірусу.
  • Міністерство освіти і науки України рекомендувало закладам вищої освіти організувати дистанційне навчання для студентів з Китаю та країн Південно-Східної Азії, які не можуть повернутися на навчання через спалах коронавірусу 2019-nCoV.

Топ дня
Вибір редакції
На початок