Музичний фестиваль UPark перенесли на 2022 рік

Музичний фестиваль UPark перенесли на 2022 рік

Музичний фестиваль UPark перенесли на 2022 рік

Сьогодні організатори фестивалю UPark повідомили, що музичний захід не відбудеться у 2021 році. Gorillaz та інші закордонні артисти не зможуть приїхати в України.

Організатори фестивалю подякували артистам, фанатам та партнерам за підтримку та пообіцяли, що подія неодмінно відбудеться у 2022 році.

"Ми готуємо одразу два фестивальні блоки, які пройдуть у червні та липні. І, щоб очікування було не таким болісним, ми готові оголосити перших підтверджених учасників лайнапу", — повідомили на офіційній сторінці UPark.

Перший блок у червні відбудеться за участі My Chemical Romance.

Вокаліст американського рок-гурту My Chemical Romance — Джерард ВейUpark

Вокаліст американського рок-гурту My Chemical Romance — Джерард Вей

Хедлайнерами другого блоку у липні стануть: Gorillaz та Deftones.

Наразі команда проєкту працює над тим, щоб погодити нову дату виступу Slipknot. Вони пообіцяли незабаром анонсувати їх, а також інших музикантів, включаючи нові імена.

Всі придбані квитки залишаються дійсними на 2022 рік.

Що відомо

  • Раніше команда Atlas Weekend 2021 повідомила, що цьогорічний фестиваль відбудеться, але без закордонних артистів. Потім з'явилася інформація, що на захід все ж приїдуть британський діджей Fatboy Slim та латвійський гурт Brainstorm.
  • Наприкінці 2020 року прогнози організаторів були більш оптимістичним. Тоді Суспільне Культура поспілкувалося з представниками Atlas Weekend, ZAXIDFEST, Файне Місто та RESPUBLICA, які повідомили, що на той момент їм вдалося зберегти 95 відсотків лайнапу. Всі вони сподівалися, що зможуть провести фестивалі у 2021 році, хай і з певними карантинними обмеженнями.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше