Євробачення-2021: солістка Go_A нездужає і чекає результатів тесту ПЛР

Євробачення-2021: солістка Go_A нездужає і чекає результатів тесту ПЛР

Євробачення-2021: солістка Go_A нездужає і чекає результатів тесту ПЛР www.eurovision.tv

Катерина Павленко трохи нездужає, тому друга репетиція відбудеться без солістки гурту Go_A, повідомив кореспондент Суспільне Культура, який перебуває у Роттердамі на пісенному конкурсі Євробачення.

Згідно з протоколом охорони здоров’я Катерина зробила тест на ПЛР і зараз відпочиває. Тим часом ми чекаємо на результат тесту. Як тільки його отримаємо, то повернемося до репетицій повним ходом, сказано у повідомленні на сторінці "Суспільне Євробачення" у Фейсбуці.

Після першої репетиції український гурт Go_A з піснею "Шум" увійшов до десятки найкращих за прогнозами букмекерів. Виступати наші артисти будуть у першому півфіналі, 18 травня. Дивіться його на сайті та телеканалі UA: Перший.

Під час репетиції журналісти побачили шоу, яке Go_A привіз на конкурс. Гурт приготував для глядачів штучний ліс з білих дерев, у якому Катерина Павленко співає: "Сію, сію, сію, сію конопелечки, сію, сію, сію, сію зеленесенькі". Позаду неї на великому екрані постійно змінюється картинка, від чого сцена стає то чорною, то червоною, то світиться яскравим білим. Костюм Катерини – чорна спідниця, шкіряний топ та накидка з великими зеленими рукавами зі штучного хутра. Інші учасники гурту та танцівники одягнуті у білі плащі, чорні шкіряні штани та біле взуття.

Євробачення 2021: солістка Go_A нездужає і чекає результатів тесту ПЛРАнна Тульєва

Євробачення 2021: солістка Go_A нездужає і чекає результатів тесту ПЛРwww.eurovision.tv

Євробачення 2021: солістка Go_A нездужає і чекає результатів тесту ПЛРwww.eurovision.tv

На випадок хвороби

За правилами, якщо захворіє людина з делегації, то її ізолюють та не допустять до концертів. Якщо захворіє хтось з конкурсантів, то їхній виступ відбудеться за "планом Б": в прямому ефірі покажуть відеозапис співу, який заготовлено на такий випадок.

Щоб унеможливити розвиток подій за таким сценарієм, артисти всюди ходять у масках і знімають їх лише на сцені при співі. І на сцену вони підіймаються окремо від всіх, спеціальним шляхом.

Про інші карантинні обмеження, які працюють на пісенному конкурсі, читайте за посиланням: засекречена назва готелю та окремі шляхи на сцену.

Євробачення 2021: солістка Go_A нездужає і чекає результатів тесту ПЛР

Євробачення 2021: солістка Go_A нездужає і чекає результатів тесту ПЛР

На першій пресконференції просили заспівати та розказати про кота

Питання від онлайн-глядача з Австралії: зазвичай ви граєте на багатьох інструментах, включаючи австралійський диджериду. Наскільки складно на ньому грати?

Катерина Павленко: В Україні ми маємо такий інструмент, як трембіта. Вона схожа на австралійський диджериду.

Тарас Шевченко: Загалом ми намагаємося грати на багатьох інструментах, не лише українських, а й, наприклад, на диджериду. В Україні є багато інструментів, і нашому Ігорю (Діденчук, грає на сопілці, - авт.) простіше сказати, на чому він не грає.

Як ви любите відпочивати?

Тарас Шевченко: Наше життя пов'язане з музикою, але кожний відпочиває по-своєму. Я, наприклад, люблю мандрувати, відкривати нові міста, говорити з новими людьми.

Ігор Діденчук: Я піду в університет, можливо, щоб розслабитися.

Іван Григоряк: Я люблю ходити в ліс.

Катерина Павленко: Я читаю книги, слухаю музику. Ще у мене є кіт, якого я люблю. Його звуть Кіт і він породи сфінкс. Поки я на конкурсі за ним доглядають мої друзі.

Що відомо

  • 2 квітня стало відомо, що на "Євробачення 2021" дозволили пустити 3500 глядачів — їм доведеться зробити тест.
  • "Євробачення 2021" відбудеться 18-22 травня в Роттердамі. Нідерланди отримали право приводити конкурс після перемоги представника своєї країни Дункана Лоуренса в 2019 році.
  • Раніше визначили, в якому порядку будуть виступати учасники. Представники України — гурт Go_A — вийдуть на сцену у першому півфіналі конкурсу 18 травня. Порядковий номер їх виступу — 15.
  • 9 березня Go_A презентували кліп на оновлену пісню "SHUM". Журі у складі Джамали, Євгена Філатова, Руслана Квінти, Ярослава Лодигіна та Дмитра Хоркіна одноголосно обрало її з трьох запропонованих гуртом пісень.
  • У конкурсі участь візьмуть представники 39 країн, та не всі зможуть приїхати до Роттердама. Представниця Австралії — співачка Montaigne не приїде на конкурс. Тому покажуть її резервне відео виступу.
  • Зовнішньо сцена арени Ahoy не змінилася з минулого року, проте стала технічно досконалішою. Цього року екран буде відкриватися по-особливому, його ширина 52 метри, а висота — 12 метрів.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше