Євробачення 2021: виступ Go_A у другий день репетицій визнали найкращим

Євробачення 2021: виступ Go_A у другий день репетицій визнали найкращим

Євробачення 2021: виступ Go_A у другий день репетицій визнали найкращим

9 травня на сцені Rotterdam Ahoy відбулась перша репетиція на сцені дев'яти учасників півфіналу першого туру "Євробачення 2021": на сцені були гурти від Кіпру, Хорватії, Мальти, Румунії, Ізраїлю, Норвегії, Азербайджану, Бельгії та України. Як повідомляє видання wiwiblogs, виступ гурту Go_A визнали найкращим.

Представники європейської преси мали змогу стежити за репетиціями на арені в Роттердамі, або через пряму трансляцію. Після вони проголосували за їхні улюблені репетиції цього дня.

Перше місце в цьому опитуванні зайняв гурт Go_A – він отримав 1 803 голоси, що становить 22,85% від загальної кількості голосів.

Журналіст видання, яка спостерігала за репетицією, описала виступ Go_A наступними словами:

"Це свято для всіх почуттів. Візуально, за звучанням, духовно. Go_A приносять задоволення. [...] Всі розрізнені елементи не повинні були спрацювати разом – зелена куртка з пір'я Катерини, хлопчики в захисних костюмах, дерева, мішки з насінням, німби вогнів, психоделічний світлодіод ... Але кінцевий результат вражає!".

Також український гурт увійшов до десятки найкращих за прогнозами букмекерів

Зазначимо, кліп на пісню "SHUM" представника України гурту Go_A увійшов до переліку 10 найпопулярніших відео на офіційному ютуб-каналі Пісенного конкурсу Євробачення.

Нагадаємо, півфінали 18 та 20 травня, а також фінал 22 травня Пісенного конкурсу Євробачення-2021 транслюватимуться у прямому ефірі на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ.

Читайте також

Євробачення – 2021: Go_A показав шоу, яке привіз на конкурс та розказав про свою музику

Гурт Go_A: "Скорочували пісню на Євробачення зі сльозами на очах, але результатом задоволені"

Сопілки, гітара, контрабас або музей інструментів Ігоря Діденчука | HALLO, Євробачення!

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше