Велосипедистка з Хмельницького перемогла у Кубку України

Велосипедистка з Хмельницького перемогла у Кубку України Фото: ФВС у Хмельницькій області

Велосипедистка з Хмельницького Вікторія Мельничук отримала перемогу у Кубку України, ставши першою у груповій гонці довжиною 106 кілометрів. Про це повідомляє федерація велосипедного спорту Хмельницької області.

Кубок України у багатоденній гонці на шосе серед чоловіків та жінок відбувся у Білій Церкві 5-9 травня. Хмельниччину представляло 10 зі 122 учасників.

"На першому етапі у груповій гонці на 106 км Вікторія Мельничук фінішувала другою, чим заявила про свої амбітні наміри. На наступних трьох етапах поборолась, щоб утримувати лідерські позиції І за сумою часу багатоденної гонки посіла перше місце в особистому заліку", - повідомили у федерації.

Додають, другу сходинку п’єдесталу, з відставанням у три секунди, посіла хмельничанка Ганна Соловей, яка наразі представляє столичну команду.

Спортсмени з Хмельниччини виступали у змішаних складах з представниками інших областей. За результатами чотирьох етапів у командному заліку Кубку України посіли наступні місця: