Путівка у Вищу лігу: хмельницька команда перемогла у чемпіонаті України з баскетбол Фото: ФБУ

Баскетбольна команда "Хмельницька Політехніка" перемогла у чемпіонаті України серед чоловічих команд у Першій лізі. У вирішальному третьому матчі фінальної серії хмельничани перемогли вдома чернівецьку команду "Че-Баскет".

Про це повідомляє федерація баскетболу України.

Питання чемпіонства залишалося відкритим до останніх хвилин матчу. Першу половину суперники відіграли в рівній боротьбі. Найбільша різниця лише на мить сягала шести очок. З початком другої половини господарі спробували взяти контроль за грою. Однак суперник далі дев'яти очок не відпустив хмельничан, а згодом знову наздогнав.

У наступному сезоні команда з Хмельницького матиме змогу виступати у Вищій лізі. Фото: ХМРФото: ХМР

За три хвилини до кінця ігрового часу рахунок був рівним – 87:87. Господарі максимально зосереджено відіграли в захисті наприкінці зустрічі, провели кілька результативних атак та вирвали переможний результат і чемпіонський титул із рахунком 93:88.

Протягом сезону хмельницька команда здобула 20 перемог із 24 можливих, набравши у загальному підсумку 44 очки. Друге місце посіла команда "Че-Баскет" з Чернівців (39 очок), третю сходинку посіла команда "Золотий Вік" з Кропивницького (37 очок.