Усіх учасників та відвідувачів Leopolis Jazz Fest будуть тестувати на COVID-19

Усіх учасників та відвідувачів Leopolis Jazz Fest будуть тестувати на COVID-19

Усіх учасників та відвідувачів Leopolis Jazz Fest будуть тестувати на COVID-19 Суспільне Львів

У Львові упродовж 24-28 червня відбудеться 10-й Leopolis Jazz Fest. Усіх учасників тестуватимуть на наявність коронавірусу. Про це стало відомо під час онлайн-трансляції пресконференції за участі організаторів, Міністерства культури та МОЗ.

"Цього року це буде фестиваль за найменшою кількістю людей, які можуть бути там присутніми. Ми будемо усіх тестувати, будемо робити акцент на онлайн-трансляції", — розповіла виконавча директорка фестивалю Наталія Горбачевська.

Список нових правил:

  • кількість гостей у партері, пікнікових зонах буде скорочено удвічі;
  • буде впроваджене масове тестування для усіх гостей фестивалю, які купили квитки;
  • вхід у пікнікові зони буде організовано за попередньою реєстрацією за символічну вартість для контролю кількості людей;
  • у разі позитивного тесту або підвищеної температури Оргкомітет повертає гостю кошти за квитки, а такі гості не допускаються на локації фестивалю;
  • усі локації фестивалю будуть облаштовані засобами дезінфекції та дотримуватись усіх рекомендацій, згідно з Постановою КМУ від 09 грудня 2020 р. № 1236;
  • музиканти, оргкомітет та підрядні організації також будуть проходити тестування.

"Ми пропонуємо перейти до питання застосування експрес-тестів на антиген про поході на територію проведення заходу. У нас буде така вимога зробити декілька зон, так як це зробили, наприклад, британці і німці, де буде зона тестування, зона очікування і зона проведення заходу. До цього ще буде зона оргкомітету і контролю квитків", — розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Арт-директор Leopolis Jazz Fest Олексій Коган розповів, що чимало виконавців погодилося виступити у Львові.

"На Сцені ім. Е. Рознера виступить британський співак, володар чотирьох премій Греммі, зірка світового масштабу – Seal. Відомий своїм неповторним хрипким баритоном та класичним написанням пісень. Серед хедлайнерів також американський трубач та композитор Кріс Ботті. На його рахунку понад 4-ри мільйони проданих платівок", — розповів Олексій Коган.

Також на сцені фестивалю виступатимуть Камасі Вашингтон, американський трубач Вінтон Марсаліс і ізраїльський контрабасис Авішай Коен. Із концертом виступить джаз-оркестр Лінкольн-центру (JLCO) – це біг-бенд з 15 віртуозних музикантів з Нью-Йорку.

Що відомо

  • Leopolis Jazz Fest – міжнародний джазовий фестиваль, який щорічно відбувається в Україні в останні вихідні червня. Перший фестиваль відбувся у 2011 році.
  • Щорічно фестиваль відвідує понад 100 тисяч гостей з України та іноземних країн.
  • У 2016 році фестиваль був визнаний поважним британським виданням The Guardian одним з найкращих джазових фестивалів Європи. Трансляцію концертів фестивалю у Європі здійснює всесвітньо відомий телеканал Mezzo.
  • Через пандемію X Leopolis Jazz Fest був перенесений з 2020 року на 2021.

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше