Укрзалізниця у квітні отримала прибуток після року збитків — заява компанії

Укрзалізниця у квітні отримала прибуток після року збитків — заява компанії

Укрзалізниця у квітні отримала прибуток після року збитків — заява компанії
. УНІАН

АТ" "Укрзалізниця" за підсумками квітня 2021 року отримала 35 мільйонів гривень прибутку. У компанії стверджують, що це перший позитивний фінансовий результат після останніх 12 місяців збиткових показників.

Як повідомив виконувач обов'язків голови правління "Укрзалізниця" Іван Юрик, кризові явища у світовій та українській економіці, що почались в березні минулого року, пандемія коронавірусу та скорочення обсягів перевезень тривалий час стримували розвиток "Укрзалізниці", проте "негативна тенденція зламалася".

Юрик стверджує, що результат був досягнутий завдяки антикризовому плану. Водночас не довелося збільшувати вантажні тарифи чи податки для "Укрзалізниці". Водночас у 2020 році УЗ перерахувала до бюджетів понад 25 мільярдів гривень.

Що відомо

  • "Укрзалізниця" планує у червні почати відновлення міжнародних пасажирських перевезень. Зокрема, компанія має попередні домовленості щодо відновлення залізничного сполучення з Австрією та Угорщиною.
  • Укрзалізниця змінила розклад руху деяких поїздів далекого сполучення через зміну попиту та карантинні обмеження.
  • АТ "Укрзалізниця" запустить електропоїзд, в якому будуть облаштовані місця для перевезення велосипедів. Потяг курсуватиме в межах регіональної філії "Південно-Західна залізниця".
  • Укрзалізниця протягом 2020 року закупила 84 підіймальні платформи для людей з інвалідністю, які пересуваються на візках.
  • Пресслужба "Укрзалізниці" повідомила про обшуки у центральному офісі компанії у межах досудового розслідування справи, пов’язаної з корупцією.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок