На Івано-Франківщині 15% учасників пробного ЗНО-2022 звернулися за поверненням грошей

На Івано-Франківщині 15% учасників пробного ЗНО-2022 звернулися за поверненням грошей

На Івано-Франківщині 15% учасників пробного ЗНО-2022 звернулися за поверненням грошей
. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

На Івано-Франківщині 15% учасників пробного ЗНО-2022 звернулися за поверненням грошей. Про це Суспільному розповів заступник директора регіонального центру оцінювання якості освіти Іван Любінець.

"Минулого року розпочалася й закінчилася реєстрація на пробне ЗНО. До 24 лютого 2022 року ми проводили інтенсивну роботу щодо підготовки. Надрукували матеріали, закупили папір", — говорить Іван Любінець.

Після повномасштабного наступу РФ в Україну пробне ЗНО не проводили. Тому ухвалили рішення повертати учасникам гроші. Документ про порядок повернення набув чинності 6 вересня 2022 року.

"Кожному учаснику ми повертаємо більшу частину тієї суми, яку вони внесли. Ту суму, яку ми не витратили", — пояснює Іван Любінець.

З його слів, щоб повернути гроші, потрібно зайти на сайт Українського центру оцінювання якості освіти, заповнити заяву і надіслати документи в Івано-Франківський регіональний центр.

Гроші можна повернути на два рахунки — або на свій особистий, або на спеціальний рахунок НБУ для підтримки Збройних сил України.

"Робота, на жаль, йде дуже повільно: від осені 2022 року до сьогодні лише 15% учасників пробного ЗНО звернулися за поверненням коштів", — каже Іван Любінець.

Процедура повернення грошей триватиме протягом 2023 року.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок