Україна уперше за 7 років не виграла медаль у командних стрибках на Євро з водних видів спорту Df-ua.org

Востаннє це було у 2014 році.

На чемпіонаті Європи з водних видів спорту відбувся другий фінал - змішані стрибки у воду.

Турнір у Будапешті розпочався із курйозу. Під час фіналу дуетів у технічній програмі у синхронному плаванні відбулася технічна проблема, унаслідок чого всі результати були анульовані, а змагання - перенесено на інший день.

Закривати перший день змагань мали стрибуни у воду. Перший виступ - командні стрибки, де за перемогу змагалися сім збірних.

Україна у фіналі командних стрибків була представлена чотирма спортсменами - Олегом Колодієм і трьома юніорами - 16-річною Ганною Арнаутовою, а також 15-річними Ксенією Байло та Олексієм Середою.

Поборотися за нагороду завадив результат Ганни Арнаутової. Українка отримала найнижчі оцінки за свій стрибок - загалом його оцінили у 36 балів. Менше за неї судді оцінили стрибки представників Угорщини та Норвегії.

Попри це, Україна до останнього боролася із Великою Британією за четверте місце. Олексій Середа завдяки п'ятому стрибку зміг підняти українців на четверту позицію, однак вирішальний стрибок Середи та Ксенії Байло виявилася гіршою за результат британців.

Чемпіонами Європи у командних стрибках стали росіяни, які випередили Україну на 49.8 очок. "Срібло" та "бронза" - за Італією та Німеччиною.